Skocz do zawartości

Kodowanie VCDS


1bizkit

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Lukas345 napisał:

Proszę... 

Ty to jesteś jakiś ewenement bo nikt tej opcji nie posiada  kim rozmawiałem albo mąż dolozone coś albo nie wiem a pisało mi że 300 osób z ocravi Club polska że w o3 takiej opcji nie ma

A możesz sprawdzić jak ty masz to zakodowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mam dokladane. Zwykła wersja elegance z 13 roku. Czy pierwszy właściciel brał jakieś pakiety - tego nie wiem bo w dokumentach auta nic na ten temat nie mam napisane. Jedynie co to sam sobie VIN rozkodowalem, ale to wszystko standard. Jakie kodowanie mam Ci sprawdzić? Który moduł? Chyba, że wystarczy Ci info z autoscanu z pierwszego podłączenia vcds. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz patrzę że ty masz 2013 rok czyli sterownik od O2 fl i dlatego ci działa to jest to samo co z czujnikiem deszczu samochody po 2014 roku tego nie mają bo mają już nowy sterownik ty jeszcze pewnie masz radio mbi 1 jeszcze ja mam 2015rok i tego się trzymam dlatego już wiem czemu to masz a My nie dzięki za checi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, alocet napisał:

@Misio4321 z ciekawosci zobaczylem jak jest u mnie bo tego nie uzywam ale tez mam po zaplonie te 300 osob co pytales to chyba maja bmw albo ople nie tych pytaj.

Pewnie masz moduł  z o2 fl w o3 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, alocet napisał:

@Misio4321 z ciekawosci zobaczylem jak jest u mnie bo tego nie uzywam ale tez mam po zaplonie te 300 osob co pytales to chyba maja bmw albo ople nie tych pytaj.

Ty skoro taki mądry jesteś to podaj kodowanie jakie masz i z jakiego roku masz auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak czasu aby usiąść w aucie z kompem. Ale pamietam ze jak miałem sterownik bordnez z softem AA to lusterka otwierały się po zapłonie a jak wgrałem AJ to po otwarciu auta i doszła jedna adaptacja od lusterek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś zmienili ze względu na bezpieczeństwo? Kiedy wsiadamy do auta lusterka są złożone , więc jak chcemy ponownie wysiąść z auta zanim przekręcimy kluczyk to nie mamy możliwości spojrzenia w lusterko czy coś jedzie z tyłu... Osobiście wolałbym mieć rozkładane z pilota. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.05.2019 at 08:12, Misio4321 napisał:

Closing Windows When Iglite Off
Select Control unit 09 (Central Electrics)
Security access
Access Code 31347
Adaptation
(13) -Zugangskontrolle 2 released trailing FH cancel at Tueroeffnen
Value=Aktif

Tu macie kodowanie do zamykania okien jak zgasicie auto przydatna zecz

kodowałeś u siebie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to dzisiaj zakodowałem i to pozwala na otwieranie i zamykanie okien po wyjęciu kluczyka że stacyjki, otwarciu drzwi, działa do momentu zamknięcia samochodu w sensie zaryglowania...

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Szcz3p4n napisał:

Ja to dzisiaj zakodowałem i to pozwala na otwieranie i zamykanie okien po wyjęciu kluczyka że stacyjki, otwarciu drzwi, działa do momentu zamknięcia samochodu w sensie zaryglowania...

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

nie mogę znaleźć tego u siebie. MY 2015

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest to kodowanie:

*Opuszczanie/zamykanie szybdziałają również, gdy drzwi są otwarte ...po wyjęciu kluczyka z stacyjki.Wybierz sterownik 09 (Centralny układ elektroniczny)Dostęp bezpieczeństwaLogin 31347Adaptacje;ENG122993Access control 2-Freigabenachlauf FH bei Tueroeffnen abbrechen -> Active



Tylko kolega Misio4321 podał to z OBD11 a nie z Vdcs'a...

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te drzwi sie ktoś zabierał jutro podejmuje próbę myślałem ze już ktoś sprawdził jak to z tym sterownikiem jest

1 minutę temu, Szcz3p4n napisał:

Bo to jest to kodowanie:
 


*Opuszczanie/zamykanie szybdziałają również, gdy drzwi są otwarte ...po wyjęciu kluczyka z stacyjki.Wybierz sterownik 09 (Centralny układ elektroniczny)Dostęp bezpieczeństwaLogin 31347Adaptacje;ENG122993Access control 2-Freigabenachlauf FH bei Tueroeffnen abbrechen -> Active
 



Tylko kolega Misio4321 podał to z OBD11 a nie z Vdcs'a...

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

no bo ja koduje z obd 11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Szcz3p4n napisał:

Bo to jest to kodowanie:
 


*Opuszczanie/zamykanie szybdziałają również, gdy drzwi są otwarte ...po wyjęciu kluczyka z stacyjki.Wybierz sterownik 09 (Centralny układ elektroniczny)Dostęp bezpieczeństwaLogin 31347Adaptacje;ENG122993Access control 2-Freigabenachlauf FH bei Tueroeffnen abbrechen -> Active
 



Tylko kolega Misio4321 podał to z OBD11 a nie z Vdcs'a...

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Mam tak ustawione. Ale posiadam dodatkowy alarm ze skody.Może to kolidować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Misio4321 napisał:

a te drzwi sie ktoś zabierał jutro podejmuje próbę myślałem ze już ktoś sprawdził jak to z tym sterownikiem jest

no bo ja koduje z obd 11

Sorry Chłopie za ostatnie akcje. Musimy na miękko tego typu tematy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, MORGOOTH napisał:

Sorry Chłopie za ostatnie akcje. Musimy na miękko tego typu tematy. 

Spoko jutro dam znać co wywalczyłem z tymi drzwiami mam pomysł ale zobaczę co w tym sterowniku siedzi. Kolega mi mówił ze marne szanse bo co śmieszne im nowsze auto tym mniej możliwości ona ma 2014 rok i ma więcej opcji w sterowniku niż ja w w 2016 trochę to słabe ze strony skody 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team