Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Jest temat. Zmiana koloru zacisków. Obecnie mam oryginalny zielony w swojej RS'ce. A chciałbym zmienić na czerwony. Czy ktoś z was wie. Jaką farbę kupić, jakiej firmy, jak się do tego zabrać? Każda pomoc się przyda, podejrzewam że nie tylko Ja na tym skorzystam. 

Reklamy dla niezalogowanych

także polecam Foliatec :-)

jak malujesz pędzlem to mniej obklejania jest tak naprawdę - ja zrzucałem zaciski, malowałem, czekałem aż wyschną (jakieś 2-3h) i zakładałem z powrotem :-)

perelka-sig.jpg

Firma z tego co czytam na necie to bardzo dobra. Teraz się zastanawiam nad kolorem. Czerwony połysk czy mat? 

@scary Malować będę raczej pędzlem. Zacisków raczej zrzucać nie będę. :)

Ja akurat mam czerwony mat na aucie :-)

Tak to mniej więcej wygląda:

IMG_20160511_172753_HDR.jpgIMG_20160511_173619_HDR.jpg

Ja je jedynie ściągałem do malowania, żeby było łatwiej... tzn. nie odłączałem ich żeby później nie musieć odpowietrzać całego układu :-P

• Lubię to 1

perelka-sig.jpg

1 godzinę temu, 1bizkit napisał:

czerwone były w serii. nie lepiej jakiś pomarańcz czy żółty?!

Ja w serii mam zielone. O2 RS przed liftem. 

@scary Ale połysk mi się bardziej podoba.

Dopiero po FL weszły czerwone. Mam srebrną O2 więc czerwień fajnie będzie pasować. Czy coś innego? Zakup będę robił za ok 3tygodnie. bo wtedy jadę do PL. I będę mógł zrobić malowanko na spokojnie u teścia ;p :D

@1bizkit Myślałem też na żółtym. Ale czy zakryje ori zielony? Musiałbym każdy zacisk porządnie szczotą zdrapać. i nałożyć najpierw biały podkład a potem kolor. 

Że tak głupio zapytam? Co na to gwarancja? :)

Teraz mam malowane w aktualnym aucie i hmm czerwone zawsze po głowie chodziły :)

Pozdrawiam,
Kamil

@Shaarky hmmm szczerze mówiąc malując nawet się nie zastanawiałem co na to gwarancja :-D byłem parę razy w ASO i kompletnie nic nie mówili :-)

tak naprawdę jak ktoś to zrobi porządnie to raczej nikt się czepiać nie będzie - jedynie przy czyszczeniu przed malowaniem możesz coś fizycznie uszkodzić, przy samym malowaniu raczej nie ma na to szans - chyba że pomalujesz to czego nie trzeba :-P 

perelka-sig.jpg

W obecnym aucie sam malował em. Myślę że teraz bym to zawodowo zrobił u kogoś. Zobaczymy :) dzieki

Pozdrawiam,
Kamil

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.