Skocz do zawartości

Retrofit ACC 210km/h


rrobert

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, maro napisał:

wymienię na taki do 210

Potrzebujesz 5Q0907541F, najlepiej już uchwytem

uchwyt.png

to najprawdopodobniej nie będzie trzeba go kalibrować. Mój był z uchwytem i nie trzeba.

Wpierw to bym wyciągnął od Ciebie kodowanie, tak @rrobert radził, żeby u mnie wszystko zamknąć po to żeby później u ciebie nie było niespodzianek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka spraw zanim pamiętam, dolna obudowa 5E0858559G9B9 jest pod kessy, do mojej ze zwykłym kluczykiem musi być inna, wkrótce będę znał numer. Górna 5E0858560C9B9 jest taka sama w każdej opcji więc nie trzeba kupować.

Kodowanie od @maro utwierdza w przekonaniu, że muszę swoją pompę ABS 5Q0907379K wymienić na taką o numerze 3Q0907379N (jaka jest u @maro) lub AB na końcu, pewno wtedy będzie można ustawić zatrzymywanie do zera. Wymianę pompy utrudniają różne wtyczki z 15 pinami po 30 zł sztuka. Dopiero dalsze kombinacje z golfowym elektronicznym ręcznym pewno pozwolą wzbogacić auto o stop&go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Namo wrote:

A few things before I remember, the case is lower 5E0858559G9B9 là sau kessy, nhưng là một cái thường thường phải be different, soon I will know the number. The top 5E0858560C9B9 is the same in every option so you do not have to buy it.

I write in English, i read this thread with google translate :)

5E0 858559B 9B9 is the plastic for the car without KESSY. 

I went to my dealership and after the third try they gave me the correct. and can tell you the number for the one with KESSY tomorrow evening if you need it because it is not with me now. 

Edytowane przez George (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Namo napisał:

@George  i need lower plastic under ACC and without kessy. Bạn có tới số thứ tự của tôi.

I will check tomorrow evening what i have and will tell you the exact number that will fit you.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello,

Kneading the case with a car with KESSY with ACC. 

If you want it without KESSY with ACC then correct number should be 5E0 858 559 B 9B9

I am currently driving with the stalk control ACC được cài đặt, nhưng có thể thao tác cũ mà bị cắt ngắn. If you want and take a picture tomorrow you should cut yours in order to fit it. 

IMG_4378.JPG

Edytowane przez George (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam mam radar 5Q0907561D który muszę dopisać do auta czy to dobry model.

Namo na manetce od świateł masz narysowany samochód znalazłem podobną na sprzedaż w dobrej cenie tylko bez tego, do czego to służy.

Edytowane przez BUBER. (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, BUBER. napisał:

do czego to służy

Przechodzi na maxi-dot do menu asystentów.

52 minuty temu, BUBER. napisał:

5Q0907561D

Tego płaskiego nie próbowaliśmy i nie ma pewności, że się da przypisać. Te okrągłe z Audi działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team