Skocz do zawartości

Retrofit ACC 210km/h


rrobert

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam forumowiczy.

Namo - Podbiję temat - Czy radar z numerem 5Q0907561 F będzie działał ? Może ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie ?  Radar płaski Golf 7.

Kompletuję po mały graty do montażu i nalazłem takiego , ale nie wiem czy warto.

Jacek.

Edytowane przez Jackownik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIN Golfa 7 GTI Performance

WVWZZZAUZHW124353

w którym są czerwone zaciski, wentylowane tarcze 310 mm z tyłu i ma elektryczny hamulec ręczny.

@rrobert od tych zacisków w prądzie jakie kabelki i w którą stronę idą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rrobert napisał:

to robisz tego moda

Tak, już mnie trafia z nudów tu na feriach. W poniedziałek jak wrócę to jadę po zaciski 310 mm, najwyraźniej będą czarne i zostawiam auto u Pana Wisły, jak montaż się powiedzie to będę ciągnął przewody i się widzimy :-) Ugadałem się tak, że jak zaciski nie podejdą to mogę oddać lub wymienić na inne.

Stałem godzinę na granicy BiH, jak zajebiście autko podjeżdżało, szkoda tylko, że rozłączało kiedy czołganie zamieniało się w stanie. ACC to najlepszy mod ever!

6 minut temu, rrobert napisał:

8e0972112 + 12 x 000979009e wpinamy instalacje do pompy abs

To też idzie do pompy ABS? To się nam piny do pompy skończyły, te co po 34 zł szt kosztują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panowie - nie sądziłem ,że to takie fajne urządzenie.

Szkoda ,że mam manual bo czytając co to jeszcze potrafi w DSG to już w ogóle zabawka na maxxa.

rrobert - dziękuje za pomoc i zaangażowanie i Wam wszystkim udzielającym się w temacie , oraz Mmaxowi za wkręcenie mnie w ten temat.

IMG_20180412_200244.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@Namo jako ze jesteś z mojej okolicy, powiedz kto ogarnął ci montaż manetki i zakodowanie tego wszystkiego? Ja w swoim samochodzie mam już radar i tempomat, wiec chyba wystarczyłoby dorzucić po prostu bardziej rozbudowane manetki i to dokodowac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, aklenczar napisał:

@Namo jako ze jesteś z mojej okolicy, powiedz kto ogarnął ci montaż manetki i zakodowanie tego wszystkiego? Ja w swoim samochodzie mam już radar i tempomat, wiec chyba wystarczyłoby dorzucić po prostu bardziej rozbudowane manetki i to dokodowac. 

Panowie bo już się pogubiłem czytając ten cały wątek.

Mając zwykły tempomat i radar:

Przechwytywanie.JPG.85e7a79705b7ad13f2c70cbba294a672.JPG

Można wymieniając jedynie manetki za 300 pare zł mieć tempomat aktywny? Nie potrzeba nic drutować, wszystko pasuje?

Oczywiście zdaje sobie sprawe że kodowanie to grubsza zabawa i pewnie tego sam nie ogarne ale w aucie ktore mam z DSG zaczyna to mnie kusić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SorryIMG_20180515_075550.thumb.jpg.84536b5046d7498fed21e14851f7c10f.jpg za OT , ale nie mogłem się powstrzymać . ACC dodatkowo jeszcze takie bajery wyświetla , o czy m nie wiedziałem , ale człowiek się uczy / poznaje auto każdego dnia i co trochę pozytywnie mnie zaskakuje. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Enriquez Czemu miałby wrócić do zwykłego tempomatu? Aktywny ma jakieś wady?
Jak tylko skończy się gwarancja i pozwolą fundusze to jest jeden z trzech modów, które będę chciał jak najszybciej zrobić w swojej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę z niego rezygnował , przecież możesz go używać jak normalnego tempomatu - co to za różnica czy Ty nogą , czy radar zahamuje bo jakiś głąb zajedzie Ci drogę.  Z kulturą jazdy macie rację , nie pomaga ona w spokojnej jeździe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team