Skocz do zawartości

Karczol

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, ucho235 napisał:

Zależy gdzie jeździsz... jeżeli miasto częste starty ze świateł to Superb z napędem na cztery koła. Jak większość po trasie to RS230 - mniejsze spalanie i 4x4 nie potrzebne. 

Po ostatnich wynikach Artura i konwersacjach z nim, to jednak dla osoby, której stage w głowie :-) brałbym obecnie S3 B-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór oczywisty ale nie do końca.

Mam sporo gratów do RSki - od kół po bagażniki i inne pierdoły.

Pod zwględem wielkości i napędu "+" dla Superba. Mocowo te +/- 50 kucy niby też ale...

Octavia nigdy mnie nie zawiodła pod względem ładowności, 230 koni do codziennego służbowego użytku też nie jest mało.

A i na koniec kwestia urody - może się naraże niektórym właścicielom Superbów ale nie jest to mega urodziwe auto.

Żeby nie było Octavia też nie ale RSka wygląda wg mnie lepiej od Superba.

Tak czy siak coś w tym tyg wybiorę i tyle ;)

Ps. Innych marek z pewnych względów nie biore pod uwagę.

Edytowane przez Lukii (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór oczywisty ale nie do końca.
Mam sporo gratów do RSki - od kół po bagażniki i inne pierdoły.
Pod zwględem wielkości i napędu "+" dla Superba. Mocowo te +/- 50 kucy niby też ale...
Octavia nigdy mnie nie zawiodła pod względem ładowności, 230 koni do codziennego służbowego użytku też nie jest mało.
A i na koniec kwestia urody - może się naraże niektórym właścicielom Superbów ale nie jest to mega urodziwe auto.
Żeby nie było Octavia też nie ale RSka wygląda wg mnie lepiej od Superba.
Tak czy siak coś w tym tyg wybiorę i tyle ;)
Ps. Innych marek z pewnych względów nie biore pod uwagę.


Stałem jakiś czas temu też przed takim wyborem, tylko wtedy był to S2 FL 3.6 260 km. I jedna rzecz mnie przeraziła, albo inaczej była to dla mnie wada. Odległość z przedniego fotela do tylnej kanapy. Jak podać coś dziecku w foteliku. A mały nie jestem więc fotel był odsunięty, a i tak nie sięgałem do tylnej kanapy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team