Skocz do zawartości

Octavia

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 miesięcy temu...

Niestety ale poziom serwisu i ludzi na nim pracujących to kompletne dno...

Przy zakupie jakichkolwiek części Panu nawet za biurka nie chce się wstać żeby podejść do lady i obsługuje cię siedząc sobie wygodnie 30 metrów dalej... byłem tam 2 razy i ktoś mnie tak samo 2 razy potraktował...

Jak już coś się uda zamówić i jest "gotowe" do odbioru na dzień kolejny to w końcu okazuje się że jednak nie dotarło (kurier nie dojechał) - oczywiście nikt łaskawie nie zadzwoni poinformować, bo przecież klient ma czas i może wpaść parę razy sobie.

Na serwisie kierownik serwisant twierdzi że potrafią wszystko zrobić, jak przychodzi co do czego to okazuje się że jednak nie potrafią, pracownicy serwisu klną przy klientach na kierownika, nawet usłyszałem gdzie klient ma sobie to wsadzić - nie zauważył że stoję zaraz za nim i pracownikiem serwisu oraz wszystko słyszę...

Po 3-4 wizytach widząc jak wygląda ich serwis moja noga w życiu tam nie stanie ponownie i na pewno w życiu nie zostawiłbym im swojego auta...

Na salonie przy sprzedaży mogę potwierdzić że są mili ludzie i pomocni, przychodzą, pytają i się interesują, ale wystarczy zejść poziom niżej do sklepu/serwisu żeby zobaczyć drugą stronę medalu :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety też mam takie sobie doświadczenia, ale od strony wyceny samochodu.

Wysłałem konfiguracje do wyceny i otrzymałem bardzo atrakcyjną cenę. Postanowiłem pojechać i porozmawiać.

jak się okazało Pani przy wycenie wzięła przebieg roczny 10000km, o czym mnie nie poinformowała i wyjazd był bezesnsu.

Ponadto czekałem godzine na rozmowę, bo Pani wyjaśniała jednemu miłemu Panu, który przyjechał po odbiór zamówionego auta, dlaczego jest w innym kolorze niż zamawiał :D Pani zaproponowała zamówienie nowego i znów oczekiwanie 3 miechy, a gość 3 dni wcześniej sprzedał swoje auto i do pracy ma 50km :D

Było wesoło :) Pani przyznała, że to był błąd z ich strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Przemo ja osobiście serwisuje w Skodzie Rudzie Śląskiej (Porsche Ruda Śląśka) - od nowego roku te ASO przenoszą na Świętochłowice obok VW :-) 

Z tego co wiem to w Rybniku też sobie chwalą, ale tutaj @LEMUR ci może powiedzieć coś więcej lub w Tychach u Kierata - tutaj @1bizkit więcej ci też może powiedzieć :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team