Skocz do zawartości

Demontaż i montaż podstopnicy z Golfa GTI


Kamil RS230

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Możecie mi opisać sposób na demontaż podstopnicy i montaż tej z GTI. Bo nie mam pojęcia jak się za to zabrać.

Zaproponowali mi 107 zł za tą podstopnicę i w poniedziałek razem z autem ją odbiorę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kamil RS230 od prawej strony (pedałów) wystarczy ją do siebie pociągnąć, wyskoczy Ci z zaczepów. Później od strony nadkola masz taki język podstopnicy chowający się pod osłoną, a sama podstopnica trzyma się na takie "haczyki" trzeba odciągnąć osłonę nadkola i jakby wysunąć ją. Ale jak pisze @Namo jak będziesz miał drugą w ręce to pójdzie sprawnie. Ja sam wymieniałem. Dasz radę ;)

tu masz te dwa zaczepy od strony nadkola widoczne

nakladki-ozdobne-na-pedaly-vw-golf-7gti-

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2016 at 15:48, Kamil RS230 napisał:

Poradzę sobie;) pewnie jeszcze komuś się to przyda. Ale Skoda leci w kulki z takimi głupotami. Koszt 100 zł a efekt rewelacja. Szkoda że od początku nie ma tego zamontowanego. 

Audi S4 za 300kawalkow ma tak jak nasz RS, gaz i hamulec w chromle a podstopnica plastik fantastik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja zamówiłem z alliexpres czekam na przesyłkę zobaczymy- zastanawia mnie jakość ale myślę że to jest to samo tylko bez numerów 

https://pl.aliexpress.com/item/Car-Pedals-Cap-Foot-Rest-Cover-Accelerator-Brake-Clutch-For-VW-Golf-7-GTi-MK7-Seat/32723605121.html?spm=2114.13010608.0.0.SJJvGn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze nie będzie dużej różnicy tak jak pisałem wcześniej nie wiem czy grupa VW nie zamawia tego z chin :) i nabija aby swój nr  - pakuje w pudełko i robi cena x2

Po za tym nie mam za bardzo porównania  do rzekomego oryginału. Jedyne do czego mogę porównać to pedały i jeśli będzie ok to z pewnością zamontuję i wyśle foto

Zamówienie do chinoli wysłałem 10.10.2016 ostatnio przyszło po 3 tyg wiec wychodzi na to ze za kilka dni będzie. Sprawdzałem na stroni to pisze ze paczka w Estonia Tallin :)   

A tak wygląda oryginał demontowany bez zdejmowania boczka - puścił aby jeden zaczep 

20160922_173908 (1).jpg

Edytowane przez Mil3k6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Demontaż i montaż podstopnicy z Golfa GTI

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team