Skocz do zawartości

Shaarky

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na polskihurtopon.pl - tylko przygotuj się na 3-5tygodni czekania. Jak nie potrzebujesz na gwałt to polecam. Maja trochę złych opinii ze wzgledu na czas realizacji, ale rekompensują cena. Zamawiałem tam już ze 4 komplety opon i felgi, wszystko dotarło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kamil RS230 napisał:

Zamawiałem zawsze na Oponeo. I za każdym razem wszystko było ok. Tym razem kupiłem w salonie. O 50 zł więcej na sztuce niż w internecie. Ale założenie, wentyle gratis. 

Dlatego zapytalem, bo u mnie tez 50 zl drozej na sztuce. 2 lata temu jak bralem do aktualnej to ceny byly podobne, wiec sie nawet nie zastanawialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Namo napisał:

Moje Dunlopki za 432 zł? Nieźle.

Z tym portalem trzeba uważać. W dwóch przypadkach mieli do czynienia z moim adwokatem bo wprowadzają klienta w błąd. Zamówiłem po cenie na stronie a potem sie okazało ze ich nie maja w takiej cenie tylko w dużo wyższej 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei muszę zejść w dół z rozmiarem na zimę - brak funduszy :-(

W oryginale są felgi stalówki 6Jx16 ET 48.

Czy można założyć 6Jx16 ET50 + 205/55R16?. Z większym ET jest bogatsza oferta.

Dzięki

Edytowane przez balard12
błąd rozmiaru opony (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Planuję do mojej O3 na zimę na fabryczne Golusy 18 poniższe opony.

http://www.oponeo.pl/dane-opony/nexen-winguard-sport-225-40-r18-92-v-xl#126199917

Co sądzicie? Bardzo dużych przebiegów nie robię więc nie chcę inwestować w jakieś Conti.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobisz jak chcesz ale ja wziąłbym coś lepszego. Możesz sprawdzić Nokiany WR D4 - jeździłem na nich i bardzo pozytywne miałem wrażenia. Jeśli mają być w miarę tanie to jeszcze zastanowiłbym sie nad Hankookiem. Ja do swojej kupiłem Dunlopy Winter Sport 5 i przy takich warunkach jak teraz spisują się bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shaarky ja kupiłem i polecam te nexen winguard sport, kumpel mi je bardzo zachwalał i dostałem taką ofertę, że się nawet nie zastanawiałem nad innymi. W klasie eko-budżetowej chyba najlepsze opony. Hałas chyba też mniejszy niż na letnich 19".

Przejechane mam na nich 1300km i na razie uważam, że sprawują się bardzo dobrze, dużo lepiej niż Vredestein Wintrac Xtreme (4 razy droższe...) które miałem w poprzednim aucie.

Zobaczymy jak sypnie śniegiem, póki co w trudnych warunkach miałem okazję jechać tylko raz - na spota do Łazisk - napieprzało śniegiem i deszczem, A4 momentami była biała a opony kleiły bardzo dobrze przy każdej prędkości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team