Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Reklamy dla niezalogowanych

Swoja droga gdzie kupujecie opony? Teraz tych sklepow jak grzybow po deszczu. Sa jakies z ktorymi mieliscie problemy? Bo cenowo wszedzie podobnie.

319/452

Ja na polskihurtopon.pl - tylko przygotuj się na 3-5tygodni czekania. Jak nie potrzebujesz na gwałt to polecam. Maja trochę złych opinii ze wzgledu na czas realizacji, ale rekompensują cena. Zamawiałem tam już ze 4 komplety opon i felgi, wszystko dotarło.

2 godziny temu, Kamil RS230 napisał:

Zamawiałem zawsze na Oponeo. I za każdym razem wszystko było ok. Tym razem kupiłem w salonie. O 50 zł więcej na sztuce niż w internecie. Ale założenie, wentyle gratis. 

Dlatego zapytalem, bo u mnie tez 50 zl drozej na sztuce. 2 lata temu jak bralem do aktualnej to ceny byly podobne, wiec sie nawet nie zastanawialem.

319/452

9 minut temu, Namo napisał:

Moje Dunlopki za 432 zł? Nieźle.

Z tym portalem trzeba uważać. W dwóch przypadkach mieli do czynienia z moim adwokatem bo wprowadzają klienta w błąd. Zamówiłem po cenie na stronie a potem sie okazało ze ich nie maja w takiej cenie tylko w dużo wyższej 

• Lubię to 1

Ja zamawialem na oponeo dobrane fachowo i szybko dostarczone. podobno mają takie ceny ze innym sklepom ciężko je przebic

Ja z kolei muszę zejść w dół z rozmiarem na zimę - brak funduszy :-(

W oryginale są felgi stalówki 6Jx16 ET 48.

Czy można założyć 6Jx16 ET50 + 205/55R16?. Z większym ET jest bogatsza oferta.

Dzięki

Edytowano przez balard12
błąd rozmiaru opony

Zrobisz jak chcesz ale ja wziąłbym coś lepszego. Możesz sprawdzić Nokiany WR D4 - jeździłem na nich i bardzo pozytywne miałem wrażenia. Jeśli mają być w miarę tanie to jeszcze zastanowiłbym sie nad Hankookiem. Ja do swojej kupiłem Dunlopy Winter Sport 5 i przy takich warunkach jak teraz spisują się bardzo dobrze.

Ja także kupiłem Nokiany  D4 16" , pierwszy sezon - przy obecnej deszczowej pogodzie jedzie jak po sznurku. Jak będzie przy śniegu - zobaczymy.

@Shaarky ja kupiłem i polecam te nexen winguard sport, kumpel mi je bardzo zachwalał i dostałem taką ofertę, że się nawet nie zastanawiałem nad innymi. W klasie eko-budżetowej chyba najlepsze opony. Hałas chyba też mniejszy niż na letnich 19".

Przejechane mam na nich 1300km i na razie uważam, że sprawują się bardzo dobrze, dużo lepiej niż Vredestein Wintrac Xtreme (4 razy droższe...) które miałem w poprzednim aucie.

Zobaczymy jak sypnie śniegiem, póki co w trudnych warunkach miałem okazję jechać tylko raz - na spota do Łazisk - napieprzało śniegiem i deszczem, A4 momentami była biała a opony kleiły bardzo dobrze przy każdej prędkości.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.