Skocz do zawartości

B12 + Eibach antiroll kit


adamwo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, temat dla potomnych, dzisiaj wreszcie udało mi się założyć b12 + eibach antiroll kit (sportowe stabilizatory). Auto siadło jak widać na zdjęciach, zrobiłem dopiero 35 km ale szybkim trybem, wiec nie wiem czy już bardziej siądzie. Na temat zestawu powiem tak, nie sądziłem nigdy , że tak może się zmienić prowadzenie auta po zmianie paru pierdół :) Auto bardzo pewnie chodzi po zakrętach, na kilku ciasnych tam gdzie do tej pory uciekał przód, teraz idzie neutralnie lub ucieka tył , a to łatwiej wyprowadzić jak co :) Nie jest twardo,mam wrażenie , że podobnie niż na org zawiasie, ale jakoś się mnie tłucze, łagodniej wybiera nierówności.

20161006_171212.jpg

20161006_171226.jpg

20161006_171237.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

anti rolle to inaczej sportowe stabilizatory, montuje sie w poprzek auta, z przodu trzeba zrzucic całą belkę z zawiasem, z tyłu da redę przejść i nie ma tyle roboty. Ale polukaj se na yputube na eibach antiroll system i testy. Wiem , że to reklama, ale trzyma jak posrane, wymieniałem wsio na raz, więc porównania nie mam, ale wierze ze sam zawias nie zrobilby takiej roboty. Na forach rajdowych piszą, że każdy tylko gwint wsadza czy sportowy zawias, a zapominają o stabilizatorach , które robią bardzo dużą robotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2016 at 20:08, adamwo napisał:

anti rolle to inaczej sportowe stabilizatory, montuje sie w poprzek auta, z przodu trzeba zrzucic całą belkę z zawiasem, z tyłu da redę przejść i nie ma tyle roboty. Ale polukaj se na yputube na eibach antiroll system i testy. Wiem , że to reklama, ale trzyma jak posrane, wymieniałem wsio na raz, więc porównania nie mam, ale wierze ze sam zawias nie zrobilby takiej roboty. Na forach rajdowych piszą, że każdy tylko gwint wsadza czy sportowy zawias, a zapominają o stabilizatorach , które robią bardzo dużą robotę

Podpisuje się rękoma i nogami. U nas praktycznie nikt nie zmienia stabilizatorów. Sam pamiętam jak się wszyscy dziwili jak mówiłem, że w passacie B5FL zmieniłem stabilizator z przodu na ten z wersji W8, a ta zmiana była porównywalna ze zmianą amorów na bilsteina B6 (w takim sensie, że momentalnie czuć zdecydowaną poprawę w zachowaniu auta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie na stronie eibach do O3 RS z silnikiem 2.0 TSI są dostępne dwa numery katalogowe zestawu B12 Pro-KIt: https://eibach.pl/search.html?search_type=catalog&marka=33&model=746&product_line=1697

Chodzi mi o :
- E90-79-010-02-22
- E90-79-010-06-22

Czym one się różnią? Nie mogę się tego doczytać...

@adamwo trochę jeździsz już na takim zestawie. Pytanie czy w porównaniu do serii nie jest jakoś twardo itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Koszal według katalogu:
E90-79-010-02-22 - średnica kolumny 50mm
E90-79-010-06-22 - średnica kolumny 55mm

Z tego co mnie wiadomo to do RS-ki potrzebujesz średnicę kolumny 55mm :-) ale może niech ktoś jeszcze to potwierdzi? :-P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team