Skocz do zawartości

Gwiazda

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że "Winter is Coming", a w gratisie przy zakupie nie otrzymałem, to poszukuje gumowych dywaników dla O3 RS, coś z fajnym wzorem i w cenie dużo niższej niż w Skodzie.

Czy możecie polecic coś sprawdzonego - gdzie guma będzie dobrej jakości a dziurki do mocowania będą w odpowiednich miejscach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gwiazda napisał:

Czy możecie polecic coś sprawdzonego - gdzie guma będzie dobrej jakości a dziurki do mocowania będą w odpowiednich miejscach?

http://allegro.pl/oryginalne-dywaniki-gumowe-4szt-skoda-octavia-iii-i6541714611.html

mam u siebie takie i jest wszystko ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja w poprzednim aucie miałem zamienniki - kupowałem welurowe na zimę na allegro, tak za 89zł tylko na przód bo z tyłu tylko dziecko w foteliku, po zimie je wyrzucałem i wkładałem welurkowe ori z ASO i tak przez 3 zimy :) 
Jak nie kupisz nic to dam Ci znać po odbiorze auta może będą spoko, tak jak Ci mówiłem obiecali mi dywaniki i matę do bagażnika + zestaw siatek za opóźnienie... a że gumowe mi nie pasują to je pewnie ożenię.
Chociaż muszę przyznać, że jest to wygodne - teraz w tej fabii co mi dali zastępczą są gumowe, na myjni wyciągam, samą wodą przemyje i git...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy do Octavii też, ale do Superba są dywaniki Prestige. Można j poznac po tym, że mają wszywkę na około z takiej odblaskowej taśmy. Ale najważniejsze w tym jest to, że są o wiele grubsze i bardzo łatwo się je czyści, nawet z dużego chlewu. Moje "stare" 2 tygodniowe dywaniki tekstylne wywaliłem w kosmos, jak tylko mi przyszły te nowe. Polecam sobie macnąć i jak macie ochotę - spróbować. Do Superba to 309 PLN, ale do Octavii to już tylko 209 PLN, więc luz. Pytanie, czy to jest ten sam materiał.

Gumowe mają tę wadę, że zawsze na nich zostaje jakby nalot z brudu i trzeba się wczuwać, żeby to usunąć albo nanieść jakiś siuwaks aby się błyszczały.

Moje z RSa leżą na strychu, bo nie mogę na to patrzeć - najeździły się równie długo - bo miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shaarky http://allegro.pl/dywaniki-gumowe-wycieraczki-skoda-octavia-iii-3-i5870025274.html 

Pasują idealnie rozmiarem i do bolców mocujących.

Edytowane przez Gwiazda (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team