Skocz do zawartości

Skoda Octavia 3 Facelifting 2017


Namo

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Piotrekdk napisał:

Tak, za jedyne 4000 pln z hakiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, zaluje, że do rsa moje 15 calowe felgi z czarnymi kolpakami nie weszly. I musiałem 18 na zimę kupić. Jak żyć? :D

I nie, nie jest fajne, że skoda dała dupy i trzeba dać dystans, ale te 4k PLN nijak mają się do walorów estetycznych, które można osiągnąć tańszym kosztem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoda nie dała dupy tylko tak zaplanowała :-D  myslisz że takie rzeczy to  niedociągnięcia? A dziwnym przypadkiem teraz po FL wszystkie felgi rozmiarowo idealnie pasują. 

Takie rzeczy są już planowane na etapie projektowania.

Musisz jeszcze sobie uświadomić że nie wszyscy patrzą przez pryzmat kosztów,  ktoś tu ostatnio wydał 2 tyś na tylnie lampy a przecież nie musiał :-)

A poza tym rozstaw kół to nie tylko wygląd ale i prowadzenie sie auta i stabilnoś. 

Edytowane przez Piotrekdk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"idealnie"...

Zeby wygladalo i tak musisz dac dystans i tak.

Na przodzie sie nic nie zmienilo. Wiec potrzeba 2x10 - 2x15.

Jak dla mnie 2x15mm szersza os tylna, to dalej 5-10mm za malo na strone.

A na lato mam 8,5 ET45 i 10mm dystans, wiec +29mm na strone w stosunku do serii. :D

Jedyny plus, ze teraz bez dystansu by sie obylo. I ewentualnie ET48

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Hubee napisał:

"idealnie"...

Zeby wygladalo i tak musisz dac dystans i tak.

Na przodzie sie nic nie zmienilo. Wiec potrzeba 2x10 - 2x15.

Jak dla mnie 2x15mm szersza os tylna, to dalej 5-10mm za malo na strone.

A na lato mam 8,5 ET45 i 10mm dystans, wiec +29mm na strone w stosunku do serii. :D

Jedyny plus, ze teraz bez dystansu by sie obylo. I ewentualnie ET48

Nowy RS ma 2x19mm szerszy tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz standard tak wygląda :-D, tekst i zdjęcia gościa z niemiec co w weekend był na prezentacji nowego RS. 

Google translator :-$

Myślę 8.5x19 ET 45 powinny pasować. Nowe koła są teraz dobrze ET48. Oto dwa zdjęcia, gdzie można zobaczyć w obręczy koła. 

A i 8.5x19 45 cm obrzeżem będzie 1,6 się dalej na zewnątrz, w przeciwieństwie do 7.5x19 ET48. To powinno rzeczywiście pasuje. Na zdjęciach wygląda to tak. Nie trzeba więcej płyt.

4853cc9af05740acaf5810b9dfc548f6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

wg aktualnego konfiguratora dla 1.4 TSI nadal masz 7biegową suchą DQ200 dla modelu 1.8TSI masz do wyboru dwie 6 i 7 biegową. Decydując się na 1.8TSI wybierz automat 6 biegowy będzie DQ250 i 4x4.

Nie doszły mnie słuchy, że ma być coś zmienione, ale w środę będę w ASO, mogę podpytać

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LEMUR napisał:

wg aktualnego konfiguratora dla 1.4 TSI nadal masz 7biegową suchą DQ200 dla modelu 1.8TSI masz do wyboru dwie 6 i 7 biegową. Decydując się na 1.8TSI wybierz automat 6 biegowy będzie DQ250 i 4x4.

Nie doszły mnie słuchy, że ma być coś zmienione, ale w środę będę w ASO, mogę podpytać

Dzięki za info. O 4x4 dla 1.8 wiem i przez to rozważam właśnie tę skrzynię, pytanie czy warto mięć 4x4 dla tego silnika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2017 at 17:47, giasek napisał:

Dzięki za info. O 4x4 dla 1.8 wiem i przez to rozważam właśnie tę skrzynię, pytanie czy warto mięć 4x4 dla tego silnika ?

Myślę, że tak, bo nawet 1.8 ma problemy z trakcją - szczególnie na mokrym. A przy okazji dostajesz lepszą skrzynię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team