Skocz do zawartości

Shaarky

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Kamil RS230 napisał:

@pminor folie to nie problem:) uwierz że nasi rodzimi magicy nie takie rzeczy obchodzą... Daleko masz do ASO?

15km.

Tylko co mi z wizyty tam. Telefonicznie, grzecznie mówią że nie mają zadnego wpływu na producenta.

Nie chce być też upierdliwy i co dwa dni dzwonic do salonu skoro w zasadzie termin na zamówieniu mam na 26.12.17

Edytowane przez pminor (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kamil RS230 napisał:

@pminor a jak masz taki termin to nic nie wywalczysz. Jak tylko dostaniesz info że auto przyjechało jedź i je obejrzyj sam.

Wiem, ale wiekszość z Was odebrała do 14 dni od daty produkcji z tego co czytalem. U mnie jest to już 20ty, a co najciekawsze 14go dnia była przy fabryce na parkingu jeszcze i czekała na transport. Chyba źle trafiłem na odjazd pociągu. Poczekam jeszcze dwa dni i znowu zadzwonie do salonu i zapytam co zmieniło się od zeszłej środy

Edytowane przez pminor (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Kamil RS230 napisał:

@pminor Moja jechała LOHR bo RSy Superby jeździły LOHR. Ja odebrałem około 14 dni od daty produkcji. Ale u mnie termin odbioru był na 1 września a odebrałem auto 5 października. 

Skad takie opóźnienie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, harioli_19 napisał:

Ja zamówiłem 8.06, produkcja 13.10 a odebrałem dopiero 5.11 bo zgubili dokumenty do rejestracji. Napisałem reklamacje za długi czas oczekiwania i przyznali 500 zł voucher na serwis lub akcesoria.

Jaki miałeś termin odbioru na zamówieniu ?

Jak u Ciebie wyglądała procedura odbioru ? Jak szczegółowo i co sprawdzałes?

Sprawdzałeś auto miernikiem lakieru?

Edytowane przez pminor (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ostatnio otrzymałem wieści od dealera, że Octavia wyprodukowana 13 grudnia, na 19 planowane wydanie a fabryki, natomiast przyjęcie na magazyn importera to dopiero 3 stycznia, hm... pytanie skąd taka zwłoka, czyżby okres świąteczny poblokował transporty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

U mnie było tak:

-zamówienie w salonie 27.09 (RS 230)

-informacja, że jest wyprodukowana 4.12

-przyjazd lawety do salonu 18.12

-odbiór po rejestracji, ..... (podobno w Katowicach już do końca roku nie rejestrują nowych aut)

Można powiedzieć, że 3 miesiące czekania od chwili zamówienia do wyjazdu z salonu.

Edit: auto udało się odebrać 22.12.

Edytowane przez Loan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te trze miesiące, to taki optymalny czas, oby się nie przedłużało wraz  nadejściem nowego roku:) Ja złożyłem zamówienie 29 września i widniała na nim data odbioru do 27 grudnia, ale bardzo sceptycznie od razu do tego się ustosunkowałem, dlatego nie rozpaczam nad, mam nadzieję małym, opóźnieniem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam złożone zamówienie w salonie i wpłacone 1500 zł ale nadal mogę je modyfikować . Tak bez żadnych zobowiązań mowa jest o końcu lutego . Ponad 11 tys . rabatu po to żeby poczekać na 2018 r. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dealer może śledzić drogę "naszego" auta, szkoda, że nam taki monitoring nie jest udostępniony. Ja otrzymałem scan, na którym były wyszczególnione operacje związane z produkcją, kontrolą, dostawą do Poznania itd.

Edytowane przez marpol (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zamówienie złożone 12.12.17 .Do produkcji ma trafić  po miedzy 12-18 lutego  a odbiór w okolicach 10-15 marca . Taką informację żona dostała przed wczoraj . Będąc w salonie  na jeździe próbnej zaraz po świętach  nadal mogliśmy modyfikować zamówienie .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj zadzwonił do mnie dealer i poinformował, że moja Skoda dzisiaj/jutro się produkuje i najprawdopodobniej będę mógł ją odebrać do końca przyszłego tygodnia (na zamówieniu miałem 20/03).

Czyli chyba muszę pomyśleć o zimówkach :) Czy ktoś wie, jaki jest rozmiar opon? Nie mogę tego znaleźć w necie. 1.4 TSI kombi, Style na TRIUSach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Godlik Zapytaj dealera o opony, mi sprzedali nokiany wrd4 po cenie z oponeo, a w ramach jakiegoś tam pakietu korzyści dali przechowanie opon za darmo przez 4 lata.

Edytowane przez keaton (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team