Skocz do zawartości

Shaarky

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem rozczarowany .Dzisiaj żona dzwoni do skody w Lublinie a tu Pan sprawdza i auto ma być w maju .Totalna kpina jak dla mnie .Oczywistym jest że gdybym widział to bym się nie decydował .Nigdy nie było mowy o półrocznym terminie .Oczywiście Pan G ,bardzo miły i kompetentny tak nawiasem mówiąc, ma interweniować ale coś wątpię .No cóż i tak przylecę do Polski ale zamiast autem pojeździę na łyżwach .

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2018 at 19:56, Godlik napisał:

Dzisiaj zadzwonił do mnie dealer i poinformował, że moja Skoda dzisiaj/jutro się produkuje i najprawdopodobniej będę mógł ją odebrać do końca przyszłego tygodnia (na zamówieniu miałem 20/03).

Czyli chyba muszę pomyśleć o zimówkach :) Czy ktoś wie, jaki jest rozmiar opon? Nie mogę tego znaleźć w necie. 1.4 TSI kombi, Style na TRIUSach

Czy w konfiguracji masz podgrzewaną przednia szybę ? Podobno to jest przyczyna opóźnienia samochodu dla żony .Mam ten sam silnik , style i felgi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w konfiguracji masz podgrzewaną przednia szybę ? Podobno to jest przyczyna opóźnienia samochodu dla żony .Mam ten sam silnik , style i felgi .
Nie, nie mam.
Mój już jest u dealera. Dzisiaj zarejestrowałem, jutro jadę podpisać kwity, a w przyszłym tygodniu odbieram.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry

Ja zamawiałem 7.11 w umowie miałem wpisany ostateczny termin odbioru 5.03, niestety nie ma tak lekko :)

Dostałem informacje że z taśmy ma zejść 12.03 i postarają się mi wydać przed świętami, byłoby super chodź kolejne opóźnienie jakoś by Mnie nie zdziwiło a 14 dni roboczych miedzy zejściem z taśmy a wydaniem nie daje pewności

Style + amazing 1,5 TSI DSG

P.S Pytanie z innej beczki zastanawiał się ktoś bądź wykonywał detaling Skodziny, jakie to koszty bo jedyna wycena którą jak narazie dostałem przeraża ( Tychy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry
Ja zamawiałem 7.11 w umowie miałem wpisany ostateczny termin odbioru 5.03, niestety nie ma tak lekko :)
Dostałem informacje że z taśmy ma zejść 12.03 i postarają się mi wydać przed świętami, byłoby super chodź kolejne opóźnienie jakoś by Mnie nie zdziwiło a 14 dni roboczych miedzy zejściem z taśmy a wydaniem nie daje pewności
Style + amazing 1,5 TSI DSG
P.S Pytanie z innej beczki zastanawiał się ktoś bądź wykonywał detaling Skodziny, jakie to koszty bo jedyna wycena którą jak narazie dostałem przeraża ( Tychy)
Strasznie długo... Pewnie dlatego, że 1.5. Dlaczego w ogole ten silnik? Nie chciałeś sprawdzonego 1.4? Nie boisz się 'problemów wielu dziecięcego'?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym wiedział że 1,5 sie bedzie tak przedłużał pewnie wziałbym 1,4 a czy się boję....   1,5 nie jest do końca nowa jednostką w Golfie jest już dosyć długo poza tym biorę w leasing na firmę na 3-4 lata a w tym okresie nie powinno sie nic dziać a nawet jeśli to na gwarancji. 

Co do podgrzewanej szyby przedniej brałem wersję zwykłą w której jakieś podgrzewanie chyba jest :) jeśli jest tylko jako dodatek to mam w takim razie bez 

EDIT Juz sprawdziałem, nawet nie zauważyłem takiej opcji więc Skodziana zamówione oczywiście bez niej

Edytowane przez Naczos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem swoja 3 Marca wg danych z serwisu auto ma być wyprodukowane 19 kwietnia i przekazane importerowi, więc sadze że na początku maja będzie już w salonie. Z tego co wiem to opcja podgrzewania szyby przód bardzo wydłuża czas oczekiwania na auto podobno jakieś problemy z dostawca czy jakoś tak,

Edytowane przez wojtek2626 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawlaa1370 potwierdzam, też zamówiłem Octavię z podgrzewaną przednią szybą i jest duża obsuwa. Zamwiałem 01.12.2017, wg umowy miała być do odbioru najpóźniej 31.03.2018. Obecnie w systemie termin produkcji to 26 tydzień 2018 roku, czyli ostatni tydzień czerwca. Wcześniej był na kwiecień i dealer zapewniał, że na pewno będzie wcześniej, a przesunął się o kolejne 2 miesiące później... W ogóle ten mój dealer to dramat, nic nie potrafił powiedzieć, jaka jest przyczyna opóźnienia (z resztą importer tak samo). Dopiero z innego forum dowiedziałem się, że ta podgrzewana przednia szyba powoduje jakiś problem. Szkoda słów, żeby to była jakaś kosmiczna technologia to bym zrozumiał, ale podgrzewane przednie szyby montuje się w samochodach od wielu lat. Ojciec miał w Focusie z '99, a Skoda 19 lat później widać nie potrafi sobie z tym poradzić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś jak to jest z tym systemem e-call dla teraz zamówionych samochodów? System wchodzi jako standard od 01.04 - czy to znaczy, że każdy nowy samochód wyprodukowany po tym terminie powinien ten system posiadać?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza konfiguracja 1.4 TSI manual+Amazing i kilka innych dodatków zamówiony 08.03 produkcja 25TK. Kolejna konfiguracja 1.4 TSI DSG i więcej dodatków termin nieznany. Dealer zaznaczył, że ta druga konfiguracja może być problematyczna (auto chcę odebrać do sierpnia).

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na fejsbukowym profilu Carly.pl pojawiła się taka informacja:

"Ważna informacja dla Klientów Skody1f4e3.png?

Nie można obecnie zamawiać aut z silnikami:
274c.png1.4 TSI
274c.png1.5 TSI

Samochody z tymi silnikami będzie można ponownie zamawiać na przełomie lipca/sierpnia 1f624.png?

Damy Wam znać, jeśli dostaniemy więcej informacji od naszych Dealerów."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś tu kto zamawiał Octavię 1.4 TSI DSG przed informacja, że zamówienia na silniki 1.4 i 1.5 są wstrzymane? Chodzi mi o termin produkcji jaki Wam podano. Delear wprowadził moje zamówienie w czwartek 22.03 (23.03 pojawiła się informacja, że zamówienia na ww. silniki wstrzymano) i ma wątpliwość, że komisja zostanie zassana do systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team