Skocz do zawartości

Shaarky

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, Paweł P napisał:

Też poinformował Cię dealer że jak nie zdążą wyprodukować do końca roku, to nowym roku będziesz miał o ok 6 tyś droższą Octavię? Czy masz zagwarantowaną cenę ?

Nic mi takiego nie przedstawił. Ostatni raz rozmawiałem z dealerem tydzień temu. Obeszło się bez żadnych szczegółów. Czekamy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2018 at 13:44, Paweł P napisał:

Też poinformował Cię dealer że jak nie zdążą wyprodukować do końca roku, to nowym roku będziesz miał o ok 6 tyś droższą Octavię?

chyba tańszą....jeśli miał ustaloną datę i się nie wyrabiają to dodatkowy upust

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam, ale w tym salonie jest inna polityka.... w piątek jadę sprawdzić czy po 2 tyg zamówienie w ogóle pojawiło się w systemie z jakąkolwiek przewidywaną datą produkcji. Jeżeli dalej będzie w oczekiwaniu na przyjęcie do systemu, to będę zmieniał anulował umowę na salon taki który utrzyma cenę umowy sprzedaży w dniu podpisania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w sumie ok jak drozeje, lepiej bedzie potem sprzedać :D, a w 2020 juz po leasingu będę to sie nową wciągnie :D, lub superba

Edytowane przez potrek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Te plotki o podwyżce rzędu 6-7tys chyba są prawdziwe. Dealerzy już np. nie dają super rabatów na diesle.

Dodatkowo do bani jest fakt, że 2.0 TDI jest tylko parowane z DSG. Octavia jest cenowo na poziomie Golfa i nie wiem czy jest sens płacić tyle kasy za Skode..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update, salon w którym zamówiłem auto zgodził się na utrzymanie ceny w dniu podpisania umowy ( z mojej ost rozmowy chyba domyślili się że jestem skory do zrezygnowania z zamówienia ? ). Niestety nadal nie mam potwierdzonej informacji o planowanej produkcji, nastawiam się już na 2019 rok... Natomiast w większych salonach np. we Wrocławiu zamawiając O3 1.5 TSI dostajesz od nich informację o terminie oczekiwania min. 6 mc zamawiając ten silnik w listopadzie :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Paweł P napisał:

Mały update, salon w którym zamówiłem auto zgodził się na utrzymanie ceny w dniu podpisania umowy ( z mojej ost rozmowy chyba domyślili się że jestem skory do zrezygnowania z zamówienia ? ). Niestety nadal nie mam potwierdzonej informacji o planowanej produkcji, nastawiam się już na 2019 rok... Natomiast w większych salonach np. we Wrocławiu zamawiając O3 1.5 TSI dostajesz od nich informację o terminie oczekiwania min. 6 mc zamawiając ten silnik w listopadzie ?

Na stocku w całej Polsce jest przeszło 500 octavii do wziecia od reki, na bank bys znalazl cos pod siebie ;

tak na szybko wrzucając w przegladarkę: https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-octavia-style-1-5-tsi-150-km-ID6BbvJv.html#bae7eec664

Edytowane przez potrek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli się rozglądam ?. Z drugiej strony szkoda mi 13% co wywalczyłem. A w wersji stockowej zawsze coś będzie brakowało, też inaczej walczy się o upust auta skonfigurowanego. Ale jest to też mój plan B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem zapytanie do centrali Skoda Poznań w celu uzyskania jakiejkolwiek informacji o wstępnym lub planowanym terminie produkcji. Centrala sama nie wie kiedy będzie produkcja, proszą o cierpliwość i pozostanie jednak przy zamówieniu heh :). W rodzinie po drugiej stronie Polski już zrezygnowano z konfiguracji nowego modelu i rozpoczęto poszukiwania auta stockowego ( w skoda GALL Wrocław , proponowany czas oczekiwania na auto 5-6 mc potwierdzone info).  To się porobiło z tymi terminami hand made ?

Ja dałem sobie czas do grudnia na uzyskanie terminu produkcji ( nastawiam się na odbiór na koniec stycznia ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Widzę, ze poprzednie posty są dość stare, stad moje pytanie. Czy terminy i czas oczekiwania na odbiór nadal jest/może być tak długi ? Zamówiłem octavię kombi style z silnikiem 2.0tsi. (Zamówiłem 8 marca). Nadal nie dostałem informacji o terminie odbioru. Sprzedawca w salonie jednak mówił, ze na 1.5tsi oczekuje się około 6-8 miesięcy, natomiast 2.0tsi powinien być szybciej, ale nie potrafi mi nawet oszacować czasu. Fajnie by było mieć auto na lato ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team