Skocz do zawartości

Shaarky

Rekomendowane odpowiedzi

Auto (RS 245 kombi) zamówiłem 23.02., odbiór pod koniec kwietnia. Czas oczekiwania ok. 2-3 miesiące, natomiast Pan z salonu ma możliwość "delikatnego" przyspieszenia zamówienia. Widziałem nawet auta (RS'y), które były odbierane półtora miesiąca od złożenia zamówienia (zamówienia z początku roku).

Edytowane przez mateusz877w (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Daniel,

dokładnie tak jak napisałeś. Dotyczy to wersji RS, jako tej mniej "popularnej". Auta flotowe tj. 1.0, 1.5 produkują się zdecydowanie dłużej, tj. 4-6 miesięcy. Sprzedawca pokazał mi zamówienia z początku roku na RS'y, które tak jak napisałem po 1,5 miesiąca były zrealizowane. Nie wiem co dokładnie dzieje się w przypadku "przyspieszenia", ale najprawdopodobniej diler kontaktował się z centralą w Poznaniu. Po tygodniu od złożenia zamówienia jak chciałem dorzucić jeszcze jedną opcję to dostałem już informację, że nie jest to możliwe, ponieważ auto zostało "zaakceptowane" i wkrótce idzie do produkcji. Wiem już od dilera, że auto moje czeka u importera w Poznaniu i wciągu 1 tyg. powinno być w WWA. Pozdrawiam

Edytowane przez mateusz877w (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście wziąłem wersje style 2.0tsi i podobno ma być 20 maja u mnie pod domem ? słyszałem ze na 1,5 tsi bardzo długo się czeka. Tydzień temu zmieniłem kolor to już był ostatni gwizdek. Tez konieczny był kontakt z centrala, bo formularz podobno bym już zatwierdzony i zamknięty. Najbardziej obawiam się żeby nie przedłużali i dotrzymali terminu tym bardziej ze wziąłem elementy które podobno przedłużają termin realizacji jak no podgrzewana przednia szyba

Edytowane przez Daniel Strzelczyk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Daniel,

zatem z moich informacji wynika, że nie powinieneś również długo czekać. 2.0TSI schodzą dosyć szybko (nie jest to wersja kupowana przez firmy). Btw. gratuluję wyboru. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Panowie informacja z dzisiaj. Zamówione auto w połowie grudnia, w salonie ma być do odbioru ma być na początku lipca. Fakt, że wziąłem co było możliwe w dodatkowym wyposażeniu - może dlatego się tyle czeka?

Podobno mają problemy z DSG do 1,5 TSI. No cóż, poczekamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od 2 Maja już czeka w salonie. Planowany odbiór na piątek 17 Maja :) 

Zamówiona 8 Marca, więc trochę ponad 2 miesiące do odbioru. Według Vinu produkcja 16 Kwietnia. :) 

Fotka1.jpg

Edytowane przez Daniel Strzelczyk
Zmiana wielkości zdjęcia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team