Skocz do zawartości

Shaarky

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zamawialem podobnie - 14/15.09 o ile dobrze pamietam. Termin produkcji mial byc na poczatek listopada, ale okazalo sie, ze przesuneli na poczatek grudnia. Natomiast, co ciekawe, jak bylem 10.11 to okazalo sie, ze samochod sie wlasnie produkuje i za 3 tyg to jest szansa na odbior, a nie produkcje :) RS TSI liftback.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lifty będą na salonach w marcu 2017, nie wiem ile wcześniej zaczyna się ich produkcja. Znajomy tak kupował O2, zamawiał Octavię, nie było słowa o lifcie i przyszła mu dwójka z budą FL a środek po staremu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shaarky @Maliniak macie takie "wymyślne" konfiguracje, że tak się wam terminy wydłużają? Ja zamawiałem 14 września, samochód został wyprodukowany 25 października, a teraz czeka już w salonie na odbiór :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, LEMUR napisał:

Skoro już tyle czekacie i termin idzie już na grudzień, to nie lepiej zrobić i załapać się na rabat wyprzedaży rocznika? Ja wiem, że każdy chce jak najszybciej.

u mnie chyba nie lepiej.
Dostalem spory upust wiec wydaje mi sie ze nawet auto z wyprzedazy rocznika nie wyjdzie taniej.

// edit
ale o upust wyprzedazowy tez jeszcze pocisne ;)

Edytowane przez emceg (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jamaju a co zamawiales? U mnie praktycznie standard - tylko Canton i pakiet Challenge. U mnie i tak spoko, bo sie najpierw przesunelo o miesiac, ale jednak wrocilo do pierwotnego terminu, wiec w sumie produkcja 2 miesiace od zamowienia - jak na RS to calkiem przyzwoicie. Jak zamawialem 1.8 w 2014 to na RS sie czekalo wtedy pol roku.

Lifty beda dopiero marzec/kwiecien 2017, wiec o to nie ma co sie martwic. Jakby jakies zamowienie mialo wpasc na nowy rok to juz dawno by to zrobilo i wtedy czekasz juz na lifta :)

Ale te rabaty to chyba dla aut z placu, a nie nowo wyprodukowanych? Czy nalezy ich szantazowac, ze jak nie wezme to zostana z rocznikiem 2016? :P U mnie rabat 10k, wiec nie wiem czy cos wiecej mozna ugrac jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Maliniak u mnie upust ponad 11k, a jeszcze wpadnie wyprzedażowy jeśli odbiorę w tym roku więc jest o co walczyć. U mnie zamówione 1.8TSI z manualem, Style + sporo dodatków (w zasadzie brak tylko DSG, skóry, navi, ACC (niestety))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team