Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Reklamy dla niezalogowanych
apb77    0

Kupiłem u nich auto w czerwcu 2016, wszystko w jak najlepszym porządku.
Wszystko załatwione szybko i sprawie, decyzja o leasingu w 4 godziny.
Auto zgodne z opisem, dobry kontakt ze sprzedawcą - Marek Jaroszewski, polecam.

Trochę byłem wyczulony na kombinacje dealerów, bo wcześniej chciałem kupić Forda i sprzedający był mocno niepoważny, natomiast w przypadku tej firmy wszystko było tak, jak powinno.

Za jakiś czas zdam relację z serwisu, będę robił zmianę opon i wymianę oleju.

Kamil RS230    190

Kupiłem tam już kolejną Skodę z rzędu. Z procesu zakupu ostatniej (RS 230 2 szt., jedna moja druga brata) jestem dość zadowolony. Pan Damian Boniakowski gdy usłyszał, że chcę zamówić dwie sztuki potraktował mnie chyba z góry i zaproponował tylko 5000 zł rabatu na sztukę. Ale po dłuższych negocjacjach zaproponował duży rabat oraz rabat na usługi serwisowe i części. Ogólnie mogę polecić tego Pana. Jedyna uwaga co do procesu zakupu to niewiedza na niektóre tematy związane ze szczegółami konfiguracji RS 230 (brak wiedzy na temat tapicerki skóra/materiał, sam musiałem informować handlowca jak to wygląda). Ogólnie proces zakupu oceniam (w skali od 1-5) na mocne 4 może nawet 4,5.

Co do serwisu i opieki po kolizyjnej.

Muszę bardzo pochwalić serwis w tym salonie Skody. Zawsze problemy były szybko, sprawnie i dobrze rozwiązywane. Ceny są dość przystępne (Ocena 4,5/5).

Opieka po kolizyjna również stoi na dość wysokim poziomie. Muszę bardzo pochwalić i polecić kierownika serwisu Pana Krzysztofa Falęckiego. Bardzo pomagał mi przy rozwiązywaniu problemów z ubezpieczycielami (ocena 5+/5)

Również chciałbym pochwalić Pana Andrzeja Kozłowskiego. Młody facet, na początku pracy bywało różnie, ale teraz jest bardzo dobrym specjalistą, wszystko wytłumaczy, doradzi.

Cały salon Jarzyński Auto Serwis Sp. z o.o. można polecić każdemu kto chce szybko i sprawnie załatwiać sprawy związane ze swoimi Skodami.

P.S. Nie jestem pracownikiem salonu:) (ocena subiektywna może się różnić od ocen innych osób).

Ralf    64

Kupiłem tam Skodę Octavię RS w 2014 roku. Najlepszy rabat w mazowieckim. Polecam sprzedawcę Darka.

Pomimo pomyłki zamówienia - brak pakietu Black w moim białym RS-ie (ból straszny!), dostałem gratisy które skłoniły mnie do odbioru auta (aluminiowe felgi i opony na zimę, rabat na sarwis, mata i siatki do bagażnika).

Macienty    0

Witam.

Kupiliśmy Skodę w salonie w Ciechanowie. Najpierw jazda próbna, która dłuuuuuugo trwała. P.  Damian Boniakowski bardzo profesjonalny i rzetelny. Cierpliwie wszystko wytłumaczył. Wrażenia z jazdy fajne, bo poza terenem zabudowanym. Na spokojnie. Miesiąc później kupiliśmy Skodę z placu. Wybór chyba najlepszy na Mazowszu na wrzesień 2017. Wersja drive. Odbiór za tydzień. Na dzień dzisiejszy p. Damian zaoszczędził nam mnóstwo czasu i z klasą rozwiązał problem z kredytem w sobotę. Wrażenia z odbioru i serwisu przekażę później. Aż boję się zapeszać, ale wydaje mi się, że jednak jeden z lepszych salonów skody w Polsce obok Mińska Mazowieckiego i Lublina na ul. Roztocze, gdzie podczas oględzin używanej odkryto starannie ukryty pic, że klękajcie narody.

Zmieniłem markę głównie że względu na serwis i design Citroena. 

Pozdro. Oby tak dalej.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.