Skocz do zawartości

Octavia

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...

Kupiłem u nich auto w czerwcu 2016, wszystko w jak najlepszym porządku.
Wszystko załatwione szybko i sprawie, decyzja o leasingu w 4 godziny.
Auto zgodne z opisem, dobry kontakt ze sprzedawcą - Marek Jaroszewski, polecam.

Trochę byłem wyczulony na kombinacje dealerów, bo wcześniej chciałem kupić Forda i sprzedający był mocno niepoważny, natomiast w przypadku tej firmy wszystko było tak, jak powinno.

Za jakiś czas zdam relację z serwisu, będę robił zmianę opon i wymianę oleju.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tam już kolejną Skodę z rzędu. Z procesu zakupu ostatniej (RS 230 2 szt., jedna moja druga brata) jestem dość zadowolony. Pan Damian Boniakowski gdy usłyszał, że chcę zamówić dwie sztuki potraktował mnie chyba z góry i zaproponował tylko 5000 zł rabatu na sztukę. Ale po dłuższych negocjacjach zaproponował duży rabat oraz rabat na usługi serwisowe i części. Ogólnie mogę polecić tego Pana. Jedyna uwaga co do procesu zakupu to niewiedza na niektóre tematy związane ze szczegółami konfiguracji RS 230 (brak wiedzy na temat tapicerki skóra/materiał, sam musiałem informować handlowca jak to wygląda). Ogólnie proces zakupu oceniam (w skali od 1-5) na mocne 4 może nawet 4,5.

Co do serwisu i opieki po kolizyjnej.

Muszę bardzo pochwalić serwis w tym salonie Skody. Zawsze problemy były szybko, sprawnie i dobrze rozwiązywane. Ceny są dość przystępne (Ocena 4,5/5).

Opieka po kolizyjna również stoi na dość wysokim poziomie. Muszę bardzo pochwalić i polecić kierownika serwisu Pana Krzysztofa Falęckiego. Bardzo pomagał mi przy rozwiązywaniu problemów z ubezpieczycielami (ocena 5+/5)

Również chciałbym pochwalić Pana Andrzeja Kozłowskiego. Młody facet, na początku pracy bywało różnie, ale teraz jest bardzo dobrym specjalistą, wszystko wytłumaczy, doradzi.

Cały salon Jarzyński Auto Serwis Sp. z o.o. można polecić każdemu kto chce szybko i sprawnie załatwiać sprawy związane ze swoimi Skodami.

P.S. Nie jestem pracownikiem salonu:) (ocena subiektywna może się różnić od ocen innych osób).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tam Skodę Octavię RS w 2014 roku. Najlepszy rabat w mazowieckim. Polecam sprzedawcę Darka.

Pomimo pomyłki zamówienia - brak pakietu Black w moim białym RS-ie (ból straszny!), dostałem gratisy które skłoniły mnie do odbioru auta (aluminiowe felgi i opony na zimę, rabat na sarwis, mata i siatki do bagażnika).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam.

Kupiliśmy Skodę w salonie w Ciechanowie. Najpierw jazda próbna, która dłuuuuuugo trwała. P.  Damian Boniakowski bardzo profesjonalny i rzetelny. Cierpliwie wszystko wytłumaczył. Wrażenia z jazdy fajne, bo poza terenem zabudowanym. Na spokojnie. Miesiąc później kupiliśmy Skodę z placu. Wybór chyba najlepszy na Mazowszu na wrzesień 2017. Wersja drive. Odbiór za tydzień. Na dzień dzisiejszy p. Damian zaoszczędził nam mnóstwo czasu i z klasą rozwiązał problem z kredytem w sobotę. Wrażenia z odbioru i serwisu przekażę później. Aż boję się zapeszać, ale wydaje mi się, że jednak jeden z lepszych salonów skody w Polsce obok Mińska Mazowieckiego i Lublina na ul. Roztocze, gdzie podczas oględzin używanej odkryto starannie ukryty pic, że klękajcie narody.

Zmieniłem markę głównie że względu na serwis i design Citroena. 

Pozdro. Oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Obiecałem jeszcze relację z serwisu, więc uzupełniam.

Dużego tego nie było - dwie wymiany opon, wymiana oleju, serwis klimatyzacji.

Generalnie ten sam wysoki poziom, co przy zakupie - kultura i fachowość, zdecydowanie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team