Skocz do zawartości

Ile płacisz za ubezpieczenie swojego kuraka?


matys

Rekomendowane odpowiedzi

Tak. Zamówiłem na wyprzedaży 2017 ale fabryka przesuneła termin produkcji o miesiąc i wskoczył mi rocznik 2018. Odebrałem 02.03.2018. Ale zamówienie złożyłem w grudniu 2017

Edytowane przez starski555 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Dostałem ubezpieczenie do leasingu bo w takim pakiecie rata wychodziła mniejsza. Dla porównania VW Bank policzył mi 3,1% wartości samochodu czyli 4500 zł. Znajomy ubezpieczyciel policzył mi 2700, ale ze względu na pakiet z leasingiem byłem zmuszony do ich ubezpieczenia. Ale za rok biorę już niezależne. Z jego doświadczenia wiem, że za rok będzie taniej ale zobaczymy w marcu 2019:-D

Edytowane przez starski555 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@starski555 Ja też myślałem że po roku zapłacę mniej:) ale nie wyszło:) I tak te ubezpieczenia za nowe auta nie są aż takie drogie. 

Co ma powiedzieć ktoś co ma auto warte 5000 zł a ubezpieczenie OC kosztuje go 900 zł rocznie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Jest różnica zapłacić za ubezpieczenie 2% wartości auta a prawie 20%. 
Wiadomo, że procent od innej kwoty. Ale najczęściej mniej zamożni płacą najwięcej..

Edytowane przez starski555 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe. Jak do tej pory wszystkie polisy w leasingu w drugim roku robił nam tańsze, np 1 rok ubezpieczenie leasingu za samochód dostawczy 3300 a w tym roku znajomy agent zrobił 1900 zł

4 minuty temu, aklenczar napisał:

Ja w tym roku przy wartości 104500 dostałem pierwszą wycenę na 4700, finalnie skończyło się na 4000 :)

104500 netto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 K ? Śmiech na sali...
Ja mam teraz wycenę na 1130 zł ( z udziałem własnym 10 % ) - OC + AC ( kradzież, wypadek i szyby ) - NW nie biorę już od ładnych kilku lat - bez wkładu 1410 zł - Link4 - wartość auta 46.700 zł
Takich firm jak Link4 należy unikać. Jest wszystko fajnie dopóki nic się nie dzieję - niska składka i wszystko gra. Problem się zaczyna jak trzeba walczyć o swoje w przypadku szkody coś za coś w końcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mojej kobity RS 2015, pierwsze podejście w ASO i PZU 8700. Coś im chyba się pojebało. Ok. Drugie podejście - kontynuacja w Ergo Hestia - 4700. Allianz 3700. Się wkurwiłem, poszedłem do polecanego agenta, wyszło 2400 jako kontynuacja w Ergo Hestii na tych samych warunkach co rok wcześniej. Nosz kufa się pytam, czy ich tam głowa nie boli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mojej kobity RS 2015, pierwsze podejście w ASO i PZU 8700. Coś im chyba się pojebało. Ok. Drugie podejście - kontynuacja w Ergo Hestia - 4700. Allianz 3700. Się wkurwiłem, poszedłem do polecanego agenta, wyszło 2400 jako kontynuacja w Ergo Hestii na tych samych warunkach co rok wcześniej. Nosz kufa się pytam, czy ich tam głowa nie boli?
Dobrze wiedzieć. Tak trzeba będzie zrobić w listopadzie. Mi też jakieś 4300 wyszło za drugi rok w hestii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Maliniak napisał:

Takich firm jak Link4 należy unikać. Jest wszystko fajnie dopóki nic się nie dzieję - niska składka i wszystko gra. Problem się zaczyna jak trzeba walczyć o swoje w przypadku szkody emoji4.png coś za coś w końcu emoji6.png

Ja  tam nie mam problemów z Link4 - jak gość mi wjechał hakiem w przód - kasę dostałem po 10 dniach i to jeszcze konkretną ...

A problemy może robić każdy - kiedyś jak miałem Fiata Punto - skasowali mi auto na skrzyżowaniu to na kasę czekałem z PZU chyba 3 miesiące albo i dłużej ...

Edytowane przez Adam88 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team