Skocz do zawartości

Ile płacisz za ubezpieczenie swojego kuraka?


matys

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

PZU OIIFL 2009 Eleganc doposazona 2840 pln za Brak full opcje z assistance na PL bez limitow brak itraty znizek stala suma ubez, szyby, ubezpieczone ruchomosci. W zeszlym roku to samo 2400...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1575zl OC/AC/NW/Assistance Europa/Szyby/Opony ważne mam od jutra. wkład własny 500zl. Wartosc samochodu ~35.000zl + 1000zl przedmioty wewnątrz samochodu. Wycena rzeczoznawcy seryjnego samochodu. Ubezpieczalnia Link4

54 minuty temu, siemi1 napisał:

PZU OIIFL 2009 Eleganc doposazona 2840 pln za Brak full opcje z assistance na PL bez limitow brak itraty znizek stala suma ubez, szyby, ubezpieczone ruchomosci. W zeszlym roku to samo 2400...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Przy jakiej wartości samochodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1575zl OC/AC/NW/Assistance Europa/Szyby/Opony ważne mam od jutra. wkład własny 500zl. Wartosc samochodu ~35.000zl + 1000zl przedmioty wewnątrz samochodu. Wycena rzeczoznawcy seryjnego samochodu. Ubezpieczalnia Link4
Przy jakiej wartości samochodu?

Ok 28k PLN


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2016 at 00:20, Enriquez napisał:

Ja mam pakiet 4% wartości fury, biorę zawsze w ASO. Pytanie o ile da się zaniżyć wartość samochodu.

Do 10% da radę obniżyć. Ja tak zrobiłem kiedy ubezpieczałem poprzednią na 3. rok (RTI jeszcze obowiązywało). Zeszło z ok. 70k do jakichś 62k i zaoszczędziłem jakieś 500 zł na ubezpieczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kończy mi się właśnie stara polisa ubezpieczeniowa i dostałem od znajomej propozycję na kolejny rok i jestem mile zaskoczony.. składka wyszła 3.061 zł w Generali przy sumie ubezpieczenia 95 tysięcy. Mniej niż w poprzednim roku :). Doliczyć tylko trzeba 300 netto za weryfikację ubezpieczenia przez leasing...ale i tak sporo mniej niż oferta ze Skody, trochę ponad 4 tysiące. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie drogie te ubezpieczenia w PL...

Ja place 720€ na rok OC + AC PLUS (do dwoch lat zwracaja cala wartosc fury, np. przy totalu)  + NW + wypadek za granica, np. w PL

RS jest o 300€ tanszy od mojego Citroena C4 1.6HDi z 2011 :D

Tylko tu wartosc fury nie ma az takiego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomego co zajmuje sie ubezpieczeniami i Wasze ceny mnie naprawde zaskakuja, ja u siebie jako mlody kierowa place 1800 za oc i ac, znajomy mowi ze wysokosc skladki glownie zalezy  od miejsca zamieszkania, czy tylko jeden kierowca uzytkuje auto i czy beda przewozone dzieci no i wiadome ze od szkod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No szaleją z tymi kwotami, mi wyliczyli u dilera w pierwszym roku 4000zł a na drugi 4800zł.

Czy to co proponuje diler jest sztucznie zawyżoną kwotą? Czy jednak te same warunki można uzyskać za mniejsze pieniądze, szukając na własną rękę?

Edytowane przez amdp (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Po roku użytkowania czas na wznowienie polisy. 

Aktualnie dostałem z trzech firm, wszystkie oscylują na tym samym poziomie ~3300-3400 czyli tak jak płaciłem rok temu. Od jednej firmy tylko dostałem na 6,6kPLN o.O

Jeszcze czekam na 3 pozostałe + od firmy zewnętrznej (wtedy +300 za rozpatrzenie przez leasing

Wszystkie ze stała sumą, assistance premium, samochód zastępczy na 9dni + holowanie 200-650km (w zależności od firmy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adamwo patrząc na polisę, to "dodali 10% za klienta" reszta zniżek nie widnieje na rozpisce. Ale to piszę o polisie otrzymanej od "ubezpieczyciela z ASO" czekam jeszcze na ich 3 oferty, ale nie sądzę aby były znaczące różnice. Jednak rozmowa w cztery oczy mnie dopiero czeka, narazie zbieram "oferty".

Natomiast moja agentka podesłała mi o 1kPLN tańszą z Warty za 2500 uwzględniając zniżki oraz wycenę robiła wg oferty ubezpieczenia otrzymanego z leasingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LEMUR Pytałem bo moim rodzicom za podobną furę z 2014 roku ASO policzyło 7k , ale nie mieli zniżek na AC. Wykombinowaliśmy , że ja będę wspołwłaścicielem i poszli do brokera ubezpieczeń i suma sumarum właśnie 2,5 k zapłacili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team