Skocz do zawartości

Ile płacisz za ubezpieczenie swojego kuraka?


matys

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, starski555 napisał:

To zaczynam się bać przyszłego roku. Moja RS wyszła finalnie 136k brutto i PZU zrobiło mi pełen pakiet za 2800...

ja pierwsze ubezpieczenie w 2016r zapłaciłem niecałe 2k, następne niecałe 5k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dostałem od mojej agentki ofertę również z Hestii na takich samych warunkach jak z leasingu. Zamiast 4k, które potem spadło na 3,3k. To od niej mam za 2,3k + tutaj doliczam 300zł za wniosek zewnętrzny do leasingu ;-) 

i jak z tej samej firmy, ta sama oferta różni się skrajnie 1,8k. Prowizja? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze zanim złożę wniosek zapytam czy są w stanie zmienić ofertę. Co roku taką drogę przechodzę. Teraz zapewne mi z leasingu zaproponują cenę -50zł od wyceny agentki+wniosek :-) Ale i tak wezmę od tych co „uczciwiej” podchodzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak informacyjnie: AC, OC, NW octavia 3 elegance z 2014 r. Ubezpieczona na 46 kpln, zniesiony udzial wlasny, bez amortyzacji czesci, wariant serwisowy - skladka jednorazowa 1373 zl w PZU

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy tak na prawdę od sprzedawcy w ASO. Ja miałem taki przypadek ze po 1 roku w ASO dostałem ofertę za Rapida 2500zł brutto, zadzwoniłem do innego ASO a tam pan mi powiedział ze wystarczy napisać oświadczenie ze mam pełne zniżki i w Allianz wyszło 1950zł, samochód w leasingu wszystko przez ASO, zależy od chęci sprzedawcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawa w kotka i myszkę trwa dalej. Od wartości brutto około 82k pierwsza wycena  polisy około 4,1, potem 3,5 a od zewnętrznej 2,9. Wysłałem wniosek do leasingu otrzymałem odpowiedź, że oni dają również 2,9 ale bez kosztów wniosku 300netto. 

Także podkładajcie wnioski w przypadku leasingu, nie zawsze samo wysłanie spowoduje naliczenie jego kosztów obsługi a znacznie wpłynie na wartość polisy.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
8 minut temu, LEMUR napisał:

Czy to proforma?

VW Bank mi kupił full pakiet Hestia i refakturował, z holowaniem, naprawą bezgotówkową po szkodzie lub usterce na miejscu w ASO Skody, z autem zastępczym i hotelem w okolicy. Suma ubezpieczenia AC 86 200 zł. Przy mojej jeździe nad Adriatyk lepiej takie mieć.

+ 540 zł do raty leasingu przez rok lub 5 922 zł jednorazowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team