Skocz do zawartości

Ile płacisz za ubezpieczenie swojego kuraka?


matys

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, Kamil RS230 napisał:

3430 Allianz na 3 rok użytkowania. Wartość auta 102000 zł brutto. AC/OC/NNW + szyby + koła, holowanie 650 km. Auto 9 dni w razie szkody, 7 dni w razie awarii.

w leasingu? ? To jakies 1000pln mniej niż ja płaciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.09.2018 at 09:08, deenbe napisał:

Pamiętajcie że OC jest zależne od miejsca rejestracji auta.

W przypadku leasingu, nie miejsce rejestracji, tylko miejsce siedziby firmy.

Ja swoją skodę odbierałem we Wrocławiu i tam też jest zarejstrowana ( najdroższe oc w całej Polsce ), ale samo OC liczone jest od miejsca w którym mam zarejstrowaną firmę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj 2770 za trzeci rok. Wartość auto 86000 zł. UNIQA ze wszystkimi opcjami, ochrona zniżek, szyby, ASO, bls, brak amortyzacji, stała kwota, brak redukcji, NNW, assisatance tylko w miarę kiepski itd. W ASO początkowo było 3500 zł. Auto zarejestrowane w Wawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Kolejny rok ubezpieczenia przede mną.

Wycena w ASO

polisa pakiet od 3 ubezpieczalni: 4,2kPLN do nawet 5.3kPLN

Wycena u tego samego ubezpieczyciela tylko "zewnętrzny"

polisa pakiet: 2,6kPLN

i wszystko przed "kręceniem nosem", ale mnożnik mają po byku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj wycenę ubezpieczenia na 2 rok, wartość pojazdu 71tys  pełny pakiet OC, AC NNW + assistance z utrzymaniem wartości przez cały okres ubezpieczenia, brak udziału własnego i wycenili mi 2419 z tym ze w tamtym roku miałem szkodę z AC

Edytowane przez wojtek2626 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć!

Kończy mi się polisa - auto w leasingu VW Bank Polska.

Czekam na propozycję od nich, ale z doświadczenia wiem, że będzie gruuuubo przesadzona.

Pytanie - czy jest jakaś lista akceptowalnych przez nich Towarzystw Ubezpieczeń? Wiem, że jak nie wezmę od nich to zapłacę coś ok. 300 netto za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zyga_wr Nie ma czegoś takiego jak "preferowane ubezpieczalnie", musisz pobrać wniosek na którym są zaznaczone warunki jakie musisz spełnić zawierając zewnętrzną polisę. Tu jest przykładowy dla VWLeasing https://www.vwleasing.pl/docs/formularz-weryfikacji-ubezpieczenia.pdf

Taki wniosek wypełniony przez ciebie i ubezpieczyciela odsyłasz, czekasz na akceptację i wtedy klepiesz polisę zewnętrzną a oni ci wysyłają fv wg cennika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team