Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
Dodi

octavia 3 Skóra czy pół-skóra na fotelach Dynamic

Recommended Posts

Dodi    0

Zwracam sie z prośbą do szczęśliwych posiadaczy RSów z siedzeniami w tzw. pół skórze ze zintegrowanymi zagłówkami - czy mógłby ktoś się wypowiedzieć czy warto w takie "pójść", czy lepsza opcja jest pełna skóra? Czy pojawiają się jakieś niepokojące objawy szybszego zużywania?

Będę wdzięczny za realne zdjęcia takich foteli.

Reklamy dla niezalogowanych
Namo    735

Ja mam pełną skórę i obdarłem boczek od szorstkiego paska. Zgłoszone na gwarancji i będę wymieniać całe poszycie fotel. W miejscu gdzie w innej wersji jest materiał nie ma obtarć.

2016-06-25 10.32.23.jpg

baner.gif

Dodi    0

Widziałem u Ciebie jak to wygląda. Fajnie, że Ci wymienią na gwarancji, bo to jednak uszkodzenie mechaniczne :) Ciekawe jak na żywo się prezentują te z półskóry...

Można powiedzieć, że zakupiłem dziś właśnie takie z półskóry

Edytowano przez LEMUR
używaj proszę PL znaków

Dodi    0

Tak dziś właśnie podjąłem decyzje po wielu dylematach...

Komplet jest z RSa w półskórze. W sumie przekonał mnie Twój post, w którym wrzuciłeś foto z wymienną "napą" z logo RS w kolorze. Ja u siebie będę chciał zrobić na "gładko". Zastanawiałem się nad zwykłym kompletem Dynamic, ale jakoś ten materiał nie bardzo mi się podobał, dlatego taka decyzja :)

Dodi    0

No ja właśnie nie miałem nigdy okazji pomacać, a szukałem tych foteli blisko rok czasu...

Dodi    0

W taki razie czekamy na info o kessy :)

Edytowano przez Dodi

Kamil RS230    191

@matys Specjalnie dla Ciebie wstawiam specyfikację foteli w OIII RS i RS 230.

Siedzenia OIII RS.pdf

"Skóra Vachetta jest stosowany w ozdoby bagażu i torebki, spopularyzowana przez Louis Vuitton. Skóra jest pozostawione bez leczenia, a zatem jest podatny na wodę i plamy. Światła słonecznego powoduje przyciemnienie skóry naturalnej w cieniu, zwany patyną." - Tłumacz google jakoś dał rade;)

Skóra Vechette to skóra cielęca;)

Edytowano przez Kamil RS230
  • Lubię to 2

Kamil RS230    191

Widzicie jakie info wygrzebałem z czeluści mojego maila;) muszę kupić porządny środek do skóry. Skoro taką wyjątkową cielęcą skórę mamy na fotelach to trzeba zadbać;)

matys    143

@Kamil RS230 wniosek taki, ze warto impregnowac. 

Przy okazji wyszło tez ze RS ma cos skoropodobnego a 230tka skore naturalna, różnica o której nie wiedza nawet w salonie bo nikt nie wspomina o tym. 

Kamil RS230    191

Oni myśleli że w 230 też jest materiał. Dopiero ja ich uświadomiłem. Słabo szkoleni są. Nie jednego tam z roboty bym wygryzl. Wiedzę na temat tego co sprzedają niektórzy mają bardzo słabą. 

micho    4

Poziom wiedzy sprzedawców bardzo często jest gorzej niż zły. Ostatnio jeden wymyślił że O3 1.4 tsi 140 na początku produkcji miało 2 turbiny. 

Z ciekawości zajechałem wczoraj obejrzeć megane nowa i sprzedawca był mega kompetentny. Niektóre rzeczy tłumaczył jak małemu dziecku, ale moze wielu klientów jest mało świadomych. 

MaciekRun    0
Dnia 17.11.2016 at 11:40, Namo napisał:

Ja mam pełną skórę i obdarłem boczek od szorstkiego paska. Zgłoszone na gwarancji i będę wymieniać całe poszycie fotel. W miejscu gdzie w innej wersji jest materiał nie ma obtarć.

@Namo Cześć - chciałem odświeżyć temat pytając: czy pisząc gwarancja chodziło Tobie tę 2 letnią czy może skóry mają inną gwarancję? Moja gwarancja skończyła się w lutym tego roku a ja nie zauważyłem obtarć na fotelach a są w tym samym miejscu co Twoje. Dodatkowo zauważyłem, iż na środku fotele jest małą dziurka - i tam widać jak bardzo cienka jest ta "skóra" :/

P.s. przy okazji tego postu jako nowy użytkownik chciałem się przywitać!

Edytowano przez MaciekRun

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.