Skocz do zawartości

Skóra czy pół-skóra na fotelach dynamic


Dodi

Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam sie z prośbą do szczęśliwych posiadaczy RSów z siedzeniami w tzw. pół skórze ze zintegrowanymi zagłówkami - czy mógłby ktoś się wypowiedzieć czy warto w takie "pójść", czy lepsza opcja jest pełna skóra? Czy pojawiają się jakieś niepokojące objawy szybszego zużywania?

Będę wdzięczny za realne zdjęcia takich foteli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem u Ciebie jak to wygląda. Fajnie, że Ci wymienią na gwarancji, bo to jednak uszkodzenie mechaniczne :) Ciekawe jak na żywo się prezentują te z półskóry...

Można powiedzieć, że zakupiłem dziś właśnie takie z półskóry

Edytowane przez LEMUR
używaj proszę PL znaków (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dziś właśnie podjąłem decyzje po wielu dylematach...

Komplet jest z RSa w półskórze. W sumie przekonał mnie Twój post, w którym wrzuciłeś foto z wymienną "napą" z logo RS w kolorze. Ja u siebie będę chciał zrobić na "gładko". Zastanawiałem się nad zwykłym kompletem Dynamic, ale jakoś ten materiał nie bardzo mi się podobał, dlatego taka decyzja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matys Specjalnie dla Ciebie wstawiam specyfikację foteli w OIII RS i RS 230.

Siedzenia OIII RS.pdf

"Skóra Vachetta jest stosowany w ozdoby bagażu i torebki, spopularyzowana przez Louis Vuitton. Skóra jest pozostawione bez leczenia, a zatem jest podatny na wodę i plamy. Światła słonecznego powoduje przyciemnienie skóry naturalnej w cieniu, zwany patyną." - Tłumacz google jakoś dał rade;)

Skóra Vechette to skóra cielęca;)

Edytowane przez Kamil RS230 (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni myśleli że w 230 też jest materiał. Dopiero ja ich uświadomiłem. Słabo szkoleni są. Nie jednego tam z roboty bym wygryzl. Wiedzę na temat tego co sprzedają niektórzy mają bardzo słabą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom wiedzy sprzedawców bardzo często jest gorzej niż zły. Ostatnio jeden wymyślił że O3 1.4 tsi 140 na początku produkcji miało 2 turbiny. 

Z ciekawości zajechałem wczoraj obejrzeć megane nowa i sprzedawca był mega kompetentny. Niektóre rzeczy tłumaczył jak małemu dziecku, ale moze wielu klientów jest mało świadomych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
Dnia 17.11.2016 at 11:40, Namo napisał:

Ja mam pełną skórę i obdarłem boczek od szorstkiego paska. Zgłoszone na gwarancji i będę wymieniać całe poszycie fotel. W miejscu gdzie w innej wersji jest materiał nie ma obtarć.

@Namo Cześć - chciałem odświeżyć temat pytając: czy pisząc gwarancja chodziło Tobie tę 2 letnią czy może skóry mają inną gwarancję? Moja gwarancja skończyła się w lutym tego roku a ja nie zauważyłem obtarć na fotelach a są w tym samym miejscu co Twoje. Dodatkowo zauważyłem, iż na środku fotele jest małą dziurka - i tam widać jak bardzo cienka jest ta "skóra" :/

P.s. przy okazji tego postu jako nowy użytkownik chciałem się przywitać!

Edytowane przez MaciekRun (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team