Skocz do zawartości

kusnier

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
@Adamad1 a tak z ciekawości to bez problemu rozpoznaje czy w danym aucie może włączyć daną opcję czy nie? czy po prostu robisz to na "własny rozum" czy zadziała czy nie?
Bo domyślam się że creditsy zżera za każdą zmianę danego gotowego kodowania? czy "kupujesz" sobie te gotowe kodowanie i możesz je włączać/wyłączać kiedy chcesz?
To są aktualne ceny bo innych nie znalazłem na ich stronie?
10 credits price is 1.49€ +VAT.
100 credits price is 11.99€ +VAT.
500 credits price is 47.99€ +VAT.



Na olx gość sprzedaje za pół ceny - polak potrafi

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na OBDeleven
Dnia 12.01.2017 at 09:26, RybaDK napisał:


Na olx gość sprzedaje za pół ceny - polak potrafi

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 

Wyszukuje czy może to włączyć czy nie.

Jestem ciekawy czy przez te mody można stracić gwarancję??? Ktoś wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Adamad1 napisał:

Wyszukuje czy może to włączyć czy nie.

Tak, te za punkty tzw. "Aplikacje" robią gotowe ustawienia modów. Żeby coś włączyć w VCDS musisz w kilku miejscach odpowiednio adoptować, ustawiać bity a w ODB11 masz gotowce. Klikasz "ON" i potem "OK" i masz zakodowane. VIM kosztuje 120 żetonów.

31 minut temu, Adamad1 napisał:

czy przez te mody można stracić gwarancję?

Raczej nie, nikt w ASO nie patrzy co sobie zakodowałeś ale w razie draki mogą się przyczepić. Musieliby być serio wredni żeby winę za cieknącą pompę wody zwalić na moda opuszczania lusterka przy R.

Czy da się zakodować żeby przy otwartej klapie bagażnika żeby świeciły się białe wsteczne zamiast żółte kierunkowskazy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Namo napisał:

Tak, te za punkty tzw. "Aplikacje" robią gotowe ustawienia modów. Żeby coś włączyć w VCDS musisz w kilku miejscach odpowiednio adoptować, ustawiać bity a w ODB11 masz gotowce. Klikasz "ON" i potem "OK" i masz zakodowane. VIM kosztuje 120 żetonów.

Raczej nie, nikt w ASO nie patrzy co sobie zakodowałeś ale w razie draki mogą się przyczepić. Musieliby być serio wredni żeby winę za cieknącą pompę wody zwalić na moda opuszczania lusterka przy R.

Czy da się zakodować żeby przy otwartej klapie bagażnika żeby świeciły się białe wsteczne zamiast żółte kierunkowskazy?

Obecnie się nie da ale co rusz wchodzi coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ktoś się zastanawiał nad rozkodowaniem/odczytaniem tej aplikacji? Podobno aplikacje na androida można łatwo rozłożyć na czynniki pierwsze a co za tym idzie możemy odczytać kodowania z tej apki i wykorzystać je np za pomocą Vcds, chodzi mi tunajbardziej o VIM

Edytowane przez Szuli88 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Enriquez napisał:

Vcds nie umożliwia ingerencji tak głęboko. I nigdy nie będzie. Chyba, że przekonasz Uwe Rossa.

Mniejsza z tym, osobiście używam ODIS i ciekaw jestem w jaki sposób ta apki uaktywnia vim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zamówiłem OBDeleven Pro w niedzielę a w czwartek rano już miałem w domu. Jak na przesyłkę z Litwy(zaraz po zakupie możliwość śledzenia paczki) doszło całkiem szybko. Jeszcze przed zakupem urządzenia zbierałem punkty więc jak już urządzenie dotarło miałem punkty żeby przetestować kilka aplikacji. Teraz zbieram punkty Na odblokowanie VIM (Video In Move) i zobaczę czy faktycznie da radę wpisywać adres podczas jazdy oraz przesuwać listę z muzyką z poziomu android auto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

nie wiem jak w AA, ale w Mirrorlinku po odblokowaniu VIM/SMS/Browser, da się oglądać nawet filmy na YT w czasie jazdy, odpalić sobie na wyświetlaczu torque pro czy np korzystać z tomtoma ;)

Edytowane przez Wolf (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olx. Właśnie kupiłem 500 kredytów od człowieka z olx.pl za 40 zł, potwierdzam, gość godny polecenia. 

Można zapłacić blick na telefon. 

Edytowane przez majkel123 (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@majkel123 ty mu zaufałeś? Podałeś mu swój login i hasło do konta?

Rozumie jakby dawał kody na doładowanie... śmierdzi mi to ostrym hakowaniem i wykorzystywaniem jakiejś dziury... nie zdziwię się jak się połapie OBD11 będzie blokował w nagrodę konta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zmieniłem najpierw hasło i mu je podałem, najpierw on doładowuje  100 i czeka na przelew, wówczas dobija resztę. Powiedział mi, że robi to offline, pewnie masz rację, myślałem, że ma dostęp do kodów promocyjnych, cóż, powinni załatać, jak chcesz, możesz im zgłosić sprawę, chciałem sprawdzić czy to oszustwo o.O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnych kodów promocyjnych... hakuje po prostu aplikacje przez chamskie przechwytywanie requestów i mockowanie odpowiedzi...

OBDEleven się po prostu za słabo zabezpieczył w płatnościach... To co gostek robi to jest po prostu łamanie prawa i przyjmowanie korzyści majątkowych za to... Jak się połapią to polecą konta jak się patrzy...

Nie lubię zarabiania na czymś takim... nie rozumie takich ludzi, bo nie rozumieją chyba co im za to grozi...

Więc ja na pewno nie skorzystam - wolę dać zarobić OBDEleven za ich dobrą robotę niż dać zarobić temu gnojkowi i tym samym przyczynić się do ich okradania.

Takie jest moje zdanie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@scary jasne masz rację, ja się zupełnie nie znam na łamaniu zabezpieczeń, nie wierzę jednak, że nigdy z sieci nie zassałeś jakiegoś programu czy filmu :-P

Uważam również, że przy zakupie złącza powinno być jednak kilkadziesiąt choć kredytów do przetestowania aplikacji. 

Może się mylę i jest inaczej, jestem w trakcie oczekiwania na przesyłkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, majkel123 napisał:

kredytów

Mnie to wkurza ta opcja z tymi kredytami, zbieram je codziennie jak jakiś albańczyk, mam przypomnienie codziennie o 12:00 żeby kliknąć 5 reklam. Mogli by dać opcję "VIP za 499 zł" bez tych durnych kredytów.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, majkel123 napisał:

@scary jasne masz rację, ja się zupełnie nie znam na łamaniu zabezpieczeń, nie wierzę jednak, że nigdy z sieci nie zassałeś jakiegoś programu czy filmu :-P

Uważam również, że przy zakupie złącza powinno być jednak kilkadziesiąt choć kredytów do przetestowania aplikacji. 

Może się mylę i jest inaczej, jestem w trakcie oczekiwania na przesyłkę. 

Oczywiście że ściągałem, ale nigdy ich nie sprzedawałem dalej - a to robi właśnie ten gostek ;-) 

1 godzinę temu, Namo napisał:

Mnie to wkurza ta opcja z tymi kredytami, zbieram je codziennie jak jakiś albańczyk, mam przypomnienie codziennie o 12:00 żeby kliknąć 5 reklam. Mogli by dać opcję "VIP za 499 zł" bez tych durnych kredytów.

Mogliby, ale raczej model biznesowy jest na to nastawiony żeby ciągle zarabiać na tych kredytach - za dużo by stracili na tym VIP za 499zł :-P szczególnie na jakichś "warsztatach" które z nich korzystają w ogromnej ilości :-)

To co dostałem na starcie w promocji (chyba 200 albo 300 pkt) i tak mi wystarcza w zupełności do wszystkiego (tzn. do prywatnych zastosowań) :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, scary napisał:

Oczywiście że ściągałem, ale nigdy ich nie sprzedawałem dalej - a to robi właśnie ten gostek ;-) 

Jasne, tym pytaniem sam się próbuje nieco wybielić, nie kupiłbym gdybym dostał taki pakiet co Ty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to wkurza ta opcja z tymi kredytami, zbieram je codziennie jak jakiś albańczyk, mam przypomnienie codziennie o 12:00 żeby kliknąć 5 reklam. Mogli by dać opcję "VIP za 499 zł" bez tych durnych kredytów.


A co Ty tak tam modzisz w tym OBD????

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team