Skocz do zawartości

kusnier

Rekomendowane odpowiedzi

Odebrałem to złącze i doopa, mój telefon wcale tego nie widzi. 

Czy jest jakiś odrębny sposób połączenia z telefonem czy po prostu powinien wyświetlać się na liście bluetooth? Jak się nazywa? Pomocy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, majkel123 napisał:

mój telefon

Jaki masz?

13 minut temu, majkel123 napisał:

jakiś odrębny sposób połączenia z telefonem

W aplikacji dajesz "Połącz", po

14 minut temu, majkel123 napisał:

liście bluetooth

nic nie robisz. Samo wykryje.

14 minut temu, majkel123 napisał:

Jak się nazywa?

"ODBEleven"

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi5, czyli na liście nic nie grzebie, ? dziękuję będę próbował. 

Niestety nie działa, mieli mieli i nic, jakieś pomysły? 

Czy to ma diodę albo inną sygnalizacje pracy? 

Wpinam złącze, potem zapłon i połącz? Czy najpierw wyszukać na liście? Nie mam już pomysłu chyba mam uszkodzone gniazdo w aucie fuuuuuck

Edytowane przez majkel123 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem jeszcze raz z innym telefonem  (s6), ewidentnie nie ma zasilania interface albo mam uszkodzone gniazdo w aucie. 

Dziwne, bo na ostatnim przeglądzie nie było problemów ze skanowaniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie mam gdzie :(

Tym bardziej mnie to wqrwia. 

Sprawdziłem właśnie OBD na O3 z 2014 wszystko śmiga aż miło, tak jak      myślałem problem jest ze złączem u mnie, dziękuje za pomoc.

I wszystko jasne, po wyjęciu gniazda z deski wszystko działa, wychodzi na to że w O2 po prostu złącze wchodzi zbyt płytko i nie działa. 

Edytowane przez majkel123 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszej stronie jest opisane co i jak. 

Klikasz w lewym górnym rogu na trzy poziome kreski potem w miejsce na awatar lub foto, tam jest licznik kredyty i opcja "wiecej" dalej opcje zakupu i możliwość "zdobądź darmowe kredyty". 

Edytowane przez majkel123 (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miał ktoś z was tak, że po prostu kręciło mu ciągle wczytywanie i nie pozakazywało reklamy ? Na jednym telefonie jest ok i mogę zbierać, niestety na drugim nie ładuje.

Ten drugi to Motorla G (gen 3) z Andkiem 6.0.1. Wiecie co mogło się stać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, u mnie z reklamami jest ? 

Co uważam za ważne, to to, że nie trzeba czekać aż się zakończy tylko można zamknąć od razu. 

Jak ktoś z Warszawy chce coś zmienić u siebie to służę pomocą, będę prosił tylko za zwrot za ewentualnie wykorzystane kredyty :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebrałem rano 5 możliwych dziennych punktów w ODB11, 20 minut temu musiałem przywrócić telefon do ustawień fabrycznych bo mi coś autostart bt nie działał. Po ponownym zainstalowaniu ODB11 na świeżym systemie znowu mogłem nabić 5 punktów mimo, że dziś już "wyczerpałem dzienny limit". To pokazuje, że limitowanie nie jest po stornie serwera wydawcy aplikacji a odpowiada za to jakiś plik na smartfonie. Nic więc dziwnego, że są typki co mają sposób na nabijanie punktów które sprzedają na OLX.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest tak, że zbieram kredyty przez oglądanie reklam i mogę pożyczyć od kogoś OBD11 by np. uruchomić VIM
Czy interfejs musi być podpięty pod jakieś konto?
Taptap XZ3C

Ktos cos w tym temacie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2017 at 16:08, mcq napisał:

Ale to jest tak, że zbieram kredyty przez oglądanie reklam i mogę pożyczyć od kogoś OBD11 by np. uruchomić VIM

1 minutę temu, siemi1 napisał:

Ktos cos w tym temacie?

Interfejs to tylko urządzenie, ten piździk co się wpina w gniazdo diagnostyczne, nie jest przypisany do danego konta czy samochodu. Musisz za to mieć wykupiony klucz na koncie, żeby Twoje konto mogło łączyć się z interfejsem. Klucz był na naklejce z urządzeniem, są dwie wersje ODB11 35.99 Eur i ODB11 Pro za 54.99 Eur, Tak myślę, że to tak działa.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urządzenie nie ma znaczenia. Wystarczy założyć konto i ściągnąć program i połączysz się z każdym jednym urządzeniem. Dlatego można sobie nazbierać punkty i potem od kogoś np. na spocie wpiąć OBD i połączyć się przy pomocy swojej aplikacji. Wersja pro nie posiada innego urządzenia a jedynie odblokowuje wszystkie niedostępne funkcje aplikacji. Moża zakupić wersje pro bez urządzenia wystarczy wejść w ustawienia->motyw i wybrać pro wtedy jeżeli nie masz kodu to zostaniesz przekierowany do google play i kupujesz wersje pro za 106 zł o ile dobrze pamietam.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team