Skocz do zawartości

kusnier

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Namo napisał:

I wtedy na dwóch zbierasz punkty, 2x5 pkt dziennie?

Tak. W sumie szybko się zbiera i w ogóle nie opłaca się kupować tych kredytów. Większość jest za 10, VIM za więcej ale jak się wcześniej zacznie to 110 też nie jest tak dużo.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ponownym zainstalowaniu ODB11 na świeżym systemie znowu mogłem nabić 5 punktów mimo, że dziś już "wyczerpałem dzienny limit".

Nawet nie trzeba przeinstalowywac aplikacji. Wystarczy usunąć jej dane w menadzerze apikacji i zalogowac się ponownie :>

Nie chciało mi się wchodzić do apki codziennie a w takiej sytuacji jak można za jednym posiedzeniem poklikać w te reklamy zmienia to sytuację :>

Ogarnąłem 100 pkt w jakieś 15 minut..

Dzięki[mention=2]Namo[/mention] ;)

Jest ktoś z Warszawy co ma OBD11 ???

Taptap XZ3C

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mcq napisał:

Nawet nie trzeba przeinstalowywac aplikacji. Wystarczy usunąć jej dane w menadzerze apikacji i zalogowac się ponownie :>

Serio? Bez jaj! Takie to zabezpieczenie mają? To teraz wiemy jak nabijają punkty gówniaki z ogłoszeń.

Jeszcze wygodniej było by z obsługą myszy, virtualbox na pc i ogień z nabijaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Namo a co za problem zainstalować wirtualkę z androidem? do tego obsługa po ADB i jesteś w stanie instalować/odinstalować/czyścić apkę + dorobić na szybko zalogowanie się/wklikiwanie się w reklamy i po sprawie :-) 

Ja chyba prześwietle ich pliki + storage co oni tam trzymają :-P 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów. Jestem zainteresowany włączeniem VIM. Jest może ktoś z województwa lubuskiego lub z okolic Legnicy lub Jeleniej Góry, mogę podjechać,  co mógłby podłączyć OBD i włączyć. Nie chcę kupować OBD dla jednej rzeczy. Oczywiście wszystko odpłatnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2017 at 13:59, Wolf napisał:

Urządzenie nie ma znaczenia. Wystarczy założyć konto i ściągnąć program i połączysz się z każdym jednym urządzeniem. Dlatego można sobie nazbierać punkty i potem od kogoś np. na spocie wpiąć OBD i połączyć się przy pomocy swojej aplikacji.

Potwierdzamy tą wersję z @majkel123 Użyczył mi OBD11 i punkty nabite przez oglądanie reklam jednego dnia na swoim koncie wykorzystałem na odblokowanie VIM.

Trzeba tylko pamietać, że urządzenie może mieć swój PIN ustawiony przez właściciela. Można go sprawdzić w opcjach, ale musi być podłączone do auta.

Edytowane przez mcq (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy tylko mi ODB11 pokazuje błędy skrzyni gdy robię skanowanie podczas jazdy?

OBDeleven odczyt danych

Data: 2017-05-24 14:55

    VIN: TMBAE7NE3F0018939
    Pojazd: Skoda Octavia
    Rok: 2015
    Typ nadwozia: Estate
    Silnik: CHHB 162 kW (220 HP) 2 l
    Przebieg: 62365 KM

---------------------------------------------------------------
02 Elektronika skrzyni biegów

    Opis sytemu: DQ250-6F MQB 
    Numer oprogramowania: 0D9300041T 
    Wersja oprogramowania: 4512
    Numer sterownika: 02E927770AQ
    Wersja sterownika: H52
    Numer seryjny: TFK01405041167�
    Nazwa ODX: EV_TCMDQ250021
    Wersja ODX: 001001
    Długie kodowanie: 0014

    Kody błędów: 
        P072C00 - Bieg 1, nie można ustawić
            Sporadyczna
        P072B00 - Bieg wsteczny, nie można ustawić
            Sporadyczna
        P174A00 - Zawór 3 w odgałęzieniu przekładni 1 Elektryczna usterka
            Sporadyczna
        P179D00 - Zawór oleju chłodzącego Usterka elektryczna
            Sporadyczna

Jak skanuje na postoju to nie ma tych błędów. Powyższy log jest z jazdy do przodu i do tyłu przed garażem.

Czy raczej nie powinno skanować się auta podczas jazdy?

skrzynia.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2017-5-25 at 18:09, torzech napisał:

Nawet proste narzędzie konsolowe sobie napisałem, żeby nie musieć z Paw korzystać. B-|

MFXOcAd.png

No ładnie ładnie :-) 

A pisałem debilom ponad miesiąc temu że mają dziurę w doładowaniach... to podziękowali i jak widać nic dalej z tym nie zrobili :-P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team