Skocz do zawartości

kusnier

Rekomendowane odpowiedzi

Oświetlenie w środku wywala błędy, nic na desce tylko po skanowaniu, tablice mam w LED w standardzie. Trzeba zmienić kodowanie, ale jak nie wiem. Szukam w OBDeleven ale nie wiem gdzie to jest, wszystko po dojczlandzku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@torzech on ma już O3FL i może tam być już inaczej niż w O3 przed FL...

Jak widać O3FL ma już weryfikację wnętrza z żarówkami...

@lec robiłeś już jakąś O3FL i jesteś w stanie koledze podpowiedzieć? :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, scary napisał:

@torzech on ma już O3FL i może tam być już inaczej niż w O3 przed FL...

Jak widać O3FL ma już weryfikację wnętrza z żarówkami...

Ciekawe czy O3FL ma możliwość wyłączenia "cold testów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, scary napisał:

@lec robiłeś już jakąś O3FL i jesteś w stanie koledze podpowiedzieć? :-) 

podpowiadam - to co robi @majkel123 to sztuka dla sztuki bo jedyne błedy wynikajace z ledowych skarpetek widoczne są przy skanowaniu błędów podłaczając sie pod gniazdo :)  
Jak  komus to bardzo przeszkadza to VCDS załatwi sprawę ;) trzeba poszukac odpowiednika  bit3 z tego screna (pochodzi z Gmk6)

CentElect_byte25.png

pełna procedura kodowania led footwell dla MK7 (wzięta z auta juz wyposażonego fabrycznie w ledy):

open the BCM (channel 09), click on security access, enter 31347, and then open up adaptions. Change these adaption channels:

bcm.png

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytanie, którą opcję wybrać przy uruchamianiu hill start asist? Early, normal czy late? Bo zakodowaniu pojawiają się dwa błędy które po ponownym uruchomieniu znikają ale system nie działa. Miał ktoś podobną sytuację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam , mam polifta z pionowym ledem.

Pobawiłem się OBD11 , udało mi się wyłączyć start stop

Chciałem odpalić doświetlanie zakrętów z halogenów, ale z instrukcji superba którą znalazłem odpalają się na stałę , z golfa mk7 nic się nie dzieje. Wiecie może jak to odpalić?

Odpaliłem video in motion ale coś w ogóle nie chce video odpalać ..... jakieś szczególne formaty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Konrad Kruel napisał:

Chciałem odpalić doświetlanie zakrętów z halogenów, ale z instrukcji superba którą znalazłem odpalają się na stałę , z golfa mk7 nic się nie dzieje. Wiecie może jak to odpalić?

Poszukaj pod tym linkiem https://www.briskoda.net/forums/topic/299424-octavia-iii-vcds-adaptations-tried-and-tested/

Edytowane przez Wocek84 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team