Skocz do zawartości

kusnier

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
9 godzin temu, AdiRuti napisał:

Pytanko o te ustrojstwo ?

Czy normalnie kupić na stronie https://obdeleven.pl/sklep/1-obdeleven-pro.html. Czy bez problemu zakoduje  np,: podświetlenie skarpetek, które bedzie dokładne.

Śmiało kupuj. Wszystko idzie zakodować. Do tego jak będziesz miał z czymś problem to goście z Eldar pomagają zakodować ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2019 at 10:25, Misio4321 napisał:

Panowie jak zakodować lusterka żeby tak działały jak na filmie 

Jeśli chodzi o otwarcie lusterek dopiero w chwili włączenia zapłonu, to myślę, że rok modelowy ma tutaj znaczenie. U mnie w MY 2017 lusterka rozkładają się już w momencie otwarcia centralnego zamka. Nie jest mi zanana opcja aby to otwarcie lusterek opóźnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz a ja wiem trzeba wgrac soft do sterownika drzwi w wersji 0032 lub wyżej i powinno się dać to zakodowac aktualnie jest taka opcja ale po upływie jakiejś godz lusterka wracają do pozycji jaka była czyli się rozkładają więc to nie to 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, buki_hh napisał:

Witam, wyświetla mi się przegląd do zrobienia za 20 dni czy tym urządzeniem da radę to skasować czy tylko serwis olejowy? 

No oczywiście że tak 3 zakladka aplikacje workszop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, buki_hh napisał:

Witam, wyświetla mi się przegląd do zrobienia za 20 dni czy tym urządzeniem da radę to skasować czy tylko serwis olejowy? 

Cześć, do skasowania przeglądu serwisowego nie trzeba tego urządzenia ? na YT są filmiki jak to skasować:
1) Wciskasz i trzymasz przycisk SET
2) Przekręcasz kluczyk na zapłon 
3) Trzymając cały czas SET czekasz aż pojawi się czy chcesz zresetować przegląd serwisowy (na początku jest tylko reset wymiany oleju dlatego musisz trzymać dłużej).


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Łukasz91_PL napisał:

Cześć, do skasowania przeglądu serwisowego nie trzeba tego urządzenia ? na YT są filmiki jak to skasować:
1) Wciskasz i trzymasz przycisk SET
2) Przekręcasz kluczyk na zapłon 
3) Trzymając cały czas SET czekasz aż pojawi się czy chcesz zresetować przegląd serwisowy (na początku jest tylko reset wymiany oleju dlatego musisz trzymać dłużej).


 

No tak ale kolega sie pytal czy sie da zrobić OBD 11 to mu napisałem ze się da. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam, jestem posiadaczem obdeleven pro. Czy możecie podpowiedzieć mi jak włączyć doświetlanie zakrętów w skodzie octavi 3. Może podrzucicie jeszcze jakieś fajne dodatki które można włączyć tym ustrojswem.Wszyscy tak zachwalają j\a ja trochę się obawiam tak grzebać w ciemno żeby czegoś nie przesawić tak nieodwracalnie. Z górądziękuję za pmoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Panowie chciałbym zmniejszyć światło fabrycznych ledów od oświetlenia rejestracji, która pozycja to właśnie te lampki?

Edit: oświetlenie rejestracji ograniczone do 50 % "LEUCHTE25KZL HA25" 

Teraz nadal męczę mruganie halogenami znalazłem 2-3 adaptacje ale bez skutku na Ledach 😞

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Screenshot_20191024_212449_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20191016_214340_com.android.chrome.jpg

Edytowane przez DoDominik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team