Skocz do zawartości

kusnier

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim. Właśnie nabyłem to cudeńko. Przeczytałem cały temat i mam pytanie. Czy jest możliwość oglądania więcej niż 5 reklam dziennie? Próbowałem sposoby opisane w temacie(odinstalowałem, czyscilem menedżera, zainstalowałem na drugim telefonie) ale niestety nie pykło☹️ jeśli ma ktoś patent proszę o wiadomość na priv. Dzięki z góry 

Edytowane przez cygan8686 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na początku chcę wszystkich przywitać bo jestem tu nowy. Jeśli źle wybrałem temat to proszę o sprostowanie.

Czy ktoś może mi pomóc w temacie dołożonego haka do O3? Wiązka dedykowana Conwys, zaprogramowana koderem Westfalia. Wszystkie funkcje i systemy funkcjonują prawidłowo oprócz fabrycznego alarmu. Zgodnie z instrukcją powinien się załączyć po wypięciu wtyczki przyczepy.

Przeszukałem wszystkie możliwe fora i nie znalazłem rozwiązania. Pytają również na Briskodzie.

Czy można to aktywować przez OBD Eleven i w jaki sposób? Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Edytowane przez piobo
dodanie informacji (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

czy posiada ktos odb i pomoglby odplatnie wlaczyc w mojej skodzince o3 combi:

- rozpoznawanie znaków,

- smart mirror

- ustawianie lusterek w dół przy właczonym wstecznym

- usunięcie 'przeglad teraz'

Mam line assist i kamere w lusterku. 

Jestem z okolic RZeszowa 😉 

Ewentualnie, czy jak kupie odb11 pro to bede mial mozliwosc wlaczenie rozpoznawania znaków?

Jestem zainteresowany zakupem obd11pro bo nikt z okolic rzeszowa nie ma, niestetyt.

Czy dam rade jakos łatwo właczyc rozpoznawanie świateł, mirror link, obnizanie lusterek wraz z właczeniem wstecznego za pomocą odb 11 pro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rock'n'rolla napisał:

SmartLink możesz tylko i wyłącznie kupić. Za 800zł w necie na stronie Eldar.

Odczytywanie znaków trzeba zrobić "na piechotę".

Ja mam takie opcje, ale wszystko zależy od auta:

Screenshot_2020-02-09-18-11-28-430_com.voltasit.obdeleven.png

Przekonuje się że warto kupić odb11pro , a próbowałeś ten mod z pedałem audi? Albo czy da się zainstalowac, aby dało się zmienić tryby jazdy typu normal Eco i spory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kusi mnie żeby przetestować ten mod ale nie chcę żeby mi żona jęczała, że "coś spieprzyłem w nowym aucie" 😂

Z trybami jazdy chyba nie ma żadnej modyfikacji a szczerze mówiąc brakuje mi tej opcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.02.2020 at 22:58, kris9011 napisał:

Przekonuje się że warto kupić odb11pro , a próbowałeś ten mod z pedałem audi? Albo czy da się zainstalowac, aby dało się zmienić tryby jazdy typu normal Eco i spory?

Hej! Nie wytrzymałem i zaprogramowałem ten mod. Dynamika na plus, zmienia się wspomaganie kierownicy i nie wiem czy to tylko moje odczucie ale zawieszenie zrobiło się bardziej sztywne.

@kris9011 niżej jest temat:

Edytowane przez rock'n'rolla (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
Dowiedziałem się ostatnio, że DQ381 nie zmienia biegów wg obrotów tylko prędkości (po płaskim , z górki, pod górkę inaczej). Czy ktoś bawił się wykresami w ODB11? Chciałbym zebrać dane: prędkość, obroty i aktualny bieg, celem analizy. 
Wykres z prędkością i obrotami potrafię zrobić. Nie wiem tylko gdzie znaleźć aktualny bieg. W sterowniku silnika czy skrzyni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Dnia 21.02.2020 at 11:18, 4damek napisał:

Hej
Dowiedziałem się ostatnio, że DQ381 nie zmienia biegów wg obrotów tylko prędkości (po płaskim , z górki, pod górkę inaczej). Czy ktoś bawił się wykresami w ODB11? Chciałbym zebrać dane: prędkość, obroty i aktualny bieg, celem analizy. 
Wykres z prędkością i obrotami potrafię zrobić. Nie wiem tylko gdzie znaleźć aktualny bieg. W sterowniku silnika czy skrzyni?

Gdzie się tego dowiedziałeś? Odkopałem ten post bo sam uważam, że DQ381 na sofcie 2404 jeździ tragicznie, muli silnik wybierając 7 bieg już przy 60km/h i 1150 RPM. Też wydaje mi się, że na równej drodze o zmianie biegu decyduje głównie prędkość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się w Compsporcie. Też mam wersję 2404 i uważam, że jazda w trybie D jest zwyczajnie niebezpieczna. Chciałem kiedyś uciec ze skrzyżowania, gaz w podłogę, a auto się zastanawia co ma zrobić. Od tamtej pory tylko S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ,

Mam problem z zakodowaniem przez odbeleven opcji trzymania auta pod górę.

Wiem, że trzeba to zrobić przez długie kodowanie - zmienić w sterowniku pompy, któryś z bitów.

Czy mogę prosić jak to zrobić dla oktavi 3 FL.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Penteor napisał:

Witam wszystkich ,

Mam problem z zakodowaniem przez odbeleven opcji trzymania auta pod górę.

Wiem, że trzeba to zrobić przez długie kodowanie - zmienić w sterowniku pompy, któryś z bitów.

Czy mogę prosić jak to zrobić dla oktavi 3 FL.

Dzięki

Tutaj moje zapytanie o pompę ABS, poczytaj od tego w dół:

I kodowanie:

Dnia 27.06.2020 at 14:16, Langusta napisał:

OK.

Dokładnie; 

HHC - bajt 25 bit 0 i 1

XDS - bajt 23 bit 1

Poprawione (wstawiłem kodowanie z innego sterownika)

Zakodowałem w Octavii 3 FL i działa (numer pompy na zdjęciu wyżej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team