Skocz do zawartości

kusnier

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś otrzymałem odbeleven https://www.obdeleven.com/index_pl.html

W pełni polecam zajefajna aplikacja oraz dodatkowe opcje w mojej skodzie.

Dziś już uruchomiłem doświetlanie zakrętów przez halogeny,wyłączanie świateł led po zaciągnięciu ręcznego.

Mnóstwo innych fajnych opcji to aktywacji lub wyłączenia np start-stop albo włączenie nastalę świateł tylnich.

Dodatkowe ma opcję diagnostyczne oraz można sobie poszperać w obwodach :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adamad1 a tak z ciekawości to bez problemu rozpoznaje czy w danym aucie może włączyć daną opcję czy nie? czy po prostu robisz to na "własny rozum" czy zadziała czy nie?

Bo domyślam się że creditsy zżera za każdą zmianę danego gotowego kodowania? czy "kupujesz" sobie te gotowe kodowanie i możesz je włączać/wyłączać kiedy chcesz?

To są aktualne ceny bo innych nie znalazłem na ich stronie?

10 credits price is 1.49€ +VAT.

100 credits price is 11.99€ +VAT.

500 credits price is 47.99€ +VAT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płaciłem w $.

Tak rozpoznaje jaki masz model samochodu i czy możesz to włączyć lub wyłączyć minus jest taki że że każdym razem płacisz 10.

Np włączysz sobie doświetlanie zakrętów płacisz 10 jak znudzi Ci się i chcesz wyłączyć płacisz 10.

Screenshot_20161122-214610.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VCDS i VAG Can Pro mają helpery do długiego kodowania - tutaj tego nie ma z tego co widziałem. One też są duuuuuużo droższe tak naprawdę (mówię o oryginałach a nie ryżowcu).

Tutaj za to są te gotowe "Apki" które na jednego clicka za 10 creditsów robią ci wszystkie rzeczy żeby uzyskać daną opcję - taki preset gotowy cały :-) 

Poza tym to chyba jedyny interfejs na BT który ma funckjonalność takiego VCDS tak naprawdę i wspiera wszystkie bajerki :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi się interesująco :)

Patrzę w "apke" dotyczącą zachowania dziennych przy migaczu - bo to mnie najbardziej interesuje i zastanawiam się bo są trzy opcje: ON, OFF, DIMM

DIMM to pewnie przyciemnianie. Mi zależy na mięśnie równo z migaczem - ciekawe czy taka opcja jest przewidziana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Shaarky napisał:

Robi się interesująco :)

Patrzę w "apke" dotyczącą zachowania dziennych przy migaczu - bo to mnie najbardziej interesuje i zastanawiam się bo są trzy opcje: ON, OFF, DIMM

DIMM to pewnie przyciemnianie. Mi zależy na mięśnie równo z migaczem - ciekawe czy taka opcja jest przewidziana.

Która to aplikacja wyślij zrzut ekranu to Ci powiem czy działa.

Już znalazłem jutro powiem Ci czy działa bo  tego jeszcze nie włączałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupię ten OBD to Ci zrobie :P hehe...

Widzę, że nie wszystko jest w tej apce więc kodowanie przez VCDS i tak będzie potrzebne np.

- rozpoznawanie znaków

- otarcie łez

- spryskanie xenonów co 3-4 raz

- tylne LED jako DRL (choć to chyba jest właśnie funkcja świateł skandynawskich)

Wg. tego co sprawdziłem to jest funkcja long coding, ale wygląda jak czarna magia, więc raczej poszukam speca do powyższych.

Edytowane przez Shaarky (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
21 minut temu, Namo napisał:

Ja zapłaciłem przez apkę przez paypal. Nigdzie nie podawałem adresu dostawy. Na jaki oni to wyślą?

Na PayPal masz przecież wszystkie dane podane do wysyłki? :-) zobacz sobie najlepiej na koncie...

Oni ci też na PayPal wbiją numer przesyłki kurierskiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzał ktoś, czy odblokowanie VIM/mirrolink/sms... faktycznie pozwala na wyświetlanie lustrzanego odbicia telefonu?

Kredyty można sobie nabijać po 1 za każdą obejrzaną reklamę, nie wiem czy jest jakiś limit dzienny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyś kupował wcześniej to dostałbyś 200 kredytów gratis... każda aplikacja gotowca kosztuje zazwyczaj 10 kredytów - cała reszta jest za darmo jak ręczne kodowanie itp itd... 500 kredytów kosztuje jak dobrze pamiętam 160 zł :-) więc nie ma tragedii nie przesadzaj :-P 

1 minutę temu, Wolf napisał:

Kredyty można sobie nabijać po 1 za każdą obejrzaną reklamę, nie wiem czy jest jakiś limit dzienny.

1 kredyt jest za włączenie aplikacji dziennie :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na OBDeleven

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team