Skocz do zawartości

Korczyk kontakt i opinie


Octavia

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

W 2009 roku moja prawie nowa Skoda Octavia 2 FL 1.4 TSI przez piach na zakręcie ląduje w rowie.

5677d44eedaae_LakierniaKorczykASOSkoda2.

5677d4520a13c_LakierniaKorczykASOSkoda.j

5677d44fea41e_LakierniaKorczykASOSkoda3.

5677d45105b4b_LakierniaKorczykASOSkoda4.

Do wymiany jest próg, drzwi, przedni błotnik w ASO Skoda Korczyk. Po trwającej kilka tygodni naprawie na samochodzie pojawią się ubytki lakieru, rdza, odpada listwa ozdobna a wygląda to tak:

5677d4dfbe748_SkodaKorczykOpinie3.jpg.b4

5677d4dea9caf_SkodaKorczykOpinie2.jpg.e1

5677d4e4da713_SkodaKorczykOpinie.jpg.093

5677d4e0b0674_SkodaKorczykOpinie4.jpg.1f

5677d4e1847df_SkodaKorczykOpinie5.jpg.95

5677d4e283c61_SkodaKorczykOpinie6.jpg.1a

5677d4e3cd713_SkodaKorczykOpinie7.jpg.67

Całą historię i stanowisko firmy Korczyk w tej sprawie znajdziesz tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejne jaja jakie odwala Korczyk Sp. z o.o.. Info zaczerpnięte stąd.

Cytat

Wczoraj otrzymałem pismo od ASO Korczyk któremu odsprzedałem kilka miesięcy temu swoją zresztą zakupiona tam rok wcześniej skodę octavię - o sprawie zdążyłem zapomnieć ciesząc się nowym samochodem. 

A mianowicie ASO zgłasza roszczenia z tytułu rękojmi za wady fizyczne twierdząc że sprzedałem im samochód z zatartymi wszystkimi czterema pompowtryskiwaczami i dają mi 7 dni od daty otrzymania pisma na przelanie im 2.312 zł za komplet nowych (4szt.) pompowtryskiwaczy plus koszty wymiany w sumie 2.700 zł. 

Sprawa prawie zwaliła mnie z fotela bo samochód sprzedałem im 12.10.2010 r. w mojej i ojca obecności sprawdzali samochód i nie wykryli żadnych usterek po kilku dniach przelali mi kasę i wystawili ogłoszenie że w super stanie i zadbany i sprawdzony bo zawsze sprawdzają przed skierowaniem do dalszej odsprzedaży (nota bene o które mnie kilka osób pytało tu na forum mam korespondencję) i które wisi nadal na oto moto i ich stronie internetowej: 

KORCZYK UŻYWANE KOMIS 

OTO MOTO 

Pisze tam: "JEDNOCZEŚNIE INFORMUJEMY PAŃSTWA: IŻ WSZYSTKIE SAMOCHODY ZANIM SKIEROWANE ZOSTANĄ DO DALSZEJ SPRZEDAŻY, SĄ UPRZEDNIO SZCZEGÓŁOWO SPRAWDZANE NA ŚCIEŻCE DIAGNOSTYCZNEJ, Z WYDRUKIEM STANU ZAWIESZENIA....... , AMORTYZATORÓW......., KODÓW BŁĘDÓW ODCZYTU Z KOMPUTERA !! I ANALIZY SPALIN NABYWAJĄ PAŃSTWO POJAZD SPRAWDZONY I SPRAWNY TECHNICZNIE” 

Nikt ani słowem przez 4 miesiące nie pisał że samochód ma jakiś problem przy mnie i ojcu był sprawdzany na ich serwisie !! odpalany i po kilku dniach zapłacili. Twierdzą że jakobym wiedział o usterce której przyczyną była zła jakoś paliwa albo że wlałem benzynę zamiast ropy co jest śmieszne - w dniu sprzedaż na który byłem umówiony dużo wcześniej przyjechaliśmy z ojcem z Cieszyna do nich i samochód działał bez awaryjnie (mam świadków rodzinę i innych). 

Kilka dni później byłem tam wygłaszałem ubezpieczenie itp i nikt nic mi nie zgłaszał. 
Oni doskonale znali stan i przeszłość samochodu bo on nich go odkupiłem samochód był sprowadzony przez jakiegoś gościa z Niemiec dwa lata przed moim zakupem. Ja miałem w nim problemy z przekładnią kierowniczą i nawet samochód trafił do Auto Świata po którego interwencji naprawiali przekładnię. Tyle że mi auto zepsuło się po 20 min od zakupu a oni piszą do mnie po kilku miesiącach że lałem złe paliwo... :shock: 

W umowie jest zapis że kupujący zapoznał się ze stanem technicznym pojazdu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team