Skocz do zawartości

Mickul

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 12.10.2017 at 19:33, siemi1 napisał:

To klient płaci za usługe czy prestiż firmy :) :p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jedno łączy się z drugim.

Robię co robię już 7 rok. Uważam, że jestem w tym bardzo dobry i mam bardzo dobrą wiedzę. Wewnętrzny sprzęt również mam z najwyższej półki - Karcher, Rupes, Flex, etc. Do każdego pojazdu podchodzę indywidualnie i dbam o możliwie każdy szczegół nie raz pracując do późna.

Niestety nie wszyscy to wiedzą. Miejscówka, gdzie obecnie jeszcze wykonuję prace jest krótko mówiąc beznadziejna i nierozwojowa. Sam remontowałem lokal przez miesiąc (a nie jestem budowlańcem) tylko po to, żeby ruszyć bez kredytu. Wokół są maszyny budowlane, śmieci i nieciekawa droga dojazdowa + moja firma to teoretycznie zwykły garaż. Dobrze, że u większości wzbudzam zaufanie przez telefon i jak przyjeżdżają to nie uciekają ;)

Teraz sobie pomyśl - masz na usługę powłoki ceramicznej przeznaczone 2500 złotych brutto. Tyle samo powie Ci jakiś chłopaczek w garażu i tyle samo powiedzą Ci również Bracia Pietrzak z jedną z lepszym miejscówek na Śląsku. Gdzie pojedziesz? :)

Na szczęście jestem bliski pójścia bardzo mocno w górę i w końcu nie będę musiał się wstydzić miejsca gdzie pracuje. Będzie to wyglądało jak porządna firma, a nie jak zwykły garaż.

P.S @LEMUR pamiętam o Tobie cały czas, ale mam tak zawalone wszystko, że znowu nie śpię po nocach. Do wtorku muszę wydać 11 aut. :(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
7 godzin temu, Enriquez napisał:

Nie neguję tego. Kiedyś to była fura. Dziś to pojazd dla takich bidoków, jak my.

Tak jak na auto mnie moze po czesci stać, tak na jego eksploatacje absolutnie nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

261986032_qxssqsn.jpg

Wczorajsza kawa była ostatnią kawą wypitą w pracy w 2017 roku. Cieszę się, że dopiąłem swego i mimo ogromnego ryzyka (czyt. przenosiny firmy w najgorszym okresie dla detailera) wszystko się udało i idzie w dobrym kierunku.

Udanej zabawy sylwestrowej, kolejne Octavie przyjmujemy już na nowej miejscówce. 

Zakończyłem też szał z całą robotą. Od stycznia zwalniam, bo budżet na zmianę lokalu został zatwierdzony, także @maro odzyska dywaniki, a @LEMURa czym prędzej zapraszam. :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
35 minut temu, Mickul napisał:

jak wrociles

Pomalutku ale już po zalaniu setką w Tychach było lepiej ale też wibruje przy 130 km/h :-) Świetna baza po retrofit zacząwszy od kierownicy, przełącznika świateł na Auto i na Columbusie kończąc. Oczywiście nic nie skrzypi, nic nie szumi, nic nie świszczy jak w trójkach.

3F01695PAL00103_EASY4IP_20180124202628.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team