Skocz do zawartości

Mickul

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem się tutaj ogłosić, bo dużo osób z tego grona korzysta z moich usług i są bardzo zadowoleni, więc :)

zdjeciapn_anranaa.png

Detailingiem zajmuję się już ponad 5 lat, ale dopiero w czerwcu tego roku postanowiłem założyć działalność i wykonywać na co dzień to co lubię.

W ofercie mam między innymi:

  •  korekty lakierów (odświeżenia lub korekty wieloetapowe)
  •  aplikację wosków
  • aplikację powłok ochronnych różnych producentów
  • pełne czyszczenie wnętrza (pranie wykładziny, foteli, czyszczenie podsufitki, gruntowne czyszczenie plastików, czyszczenie wnęki koła zapasowego, pranie przestrzeni bagażnika, impregnacja plastików)
  • usuwanie przetarć parkingowych
  • renowację kloszy reflektorów
  • detailing felg
  • zabiegi codzienne

Relacje na bieżąco postaram się tutaj wrzucać, w razie czego odsyłam na moją stronę internetową, gdzie znajdziecie między innymi CENNIK:

www.carbondetail.pl

lub

www.facebook.com/cdszabrze

W przypadku zainteresowania moimi usługami zalecam kontakt przez wiadomość prywatną lub telefoniczny: 733-600-153. Na powołanie się hasłem "octavia.team" zrobię Wam naprawdę specjalne i wyjątkowe ceny. :)

IMG1348jp_anrawea.jpg

IMG3377jp_anraweq.jpg

IMG3506jp_anrawwp.jpg

IMG4386jp_anrawwx.jpg

IMG4078jp_anrawwn.jpg

I na starych śmieciach, czyli za czasów garażowych:

P1060219j_anrawah.jpg

P1060530j_anrawar.jpg

Edytowane przez LEMUR
zrobione aktywne linki (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami w życiu bywa tak, że ktoś zupełnie obcy zechce przywłaszczyć nasze mienie, na które niekiedy pracowaliśmy pół życia. Tak samo było w przypadku świeżo zakupionego Audi A4 B8 - nie będę opisywać szczegółów dlaczego im się nie udało ukraść tego auta, ale udało im się niestety rozpylić gaśnicę proszkową dla zatarcia śladów.

Reszta pracy należała już do nas. Przy okazji daliśmy właścicielowi gratis i umyliśmy auto oraz nałożyliśmy wosk Kiwami.

Przy aucie spędziliśmy prawie 50 godzin i zmuszeni byliśmy zdemontować 80% wnętrza (proszek z gaśnicy był dosłownie wszędzie). Fotele po wyjęciu z pojazdu zostały pozbawione plastików (goły stelaż), z deski rozdzielczej wymontowaliśmy licznik, kratki nawiewu oraz konsolę środkową. Boczki zostały również zdemontowane z auta i dokładnie przeczyszczone.

Dodatkowo zakupiliśmy komplet nowych spinek i zamocowaliśmy dokładnie plastiki przy prawej stronie auta (auto przyjechało z "połamanymi" plastikami bez niektórych elementów montażowych - po wyjeździe od nas wszystko było perfekcyjne). 

Na sam koniec wnętrze pojazdu zostało wyozonowane. 

IMG_4264_zpswytfcl6c.jpg

IMG_4265_zpsytpu8fxu.jpg

IMG_4266_zpsh0dvyleu.jpg

IMG_4267_zpsakxc4gsj.jpg

IMG_4268_zpsz6ud5sus.jpg

IMG_4277_zpshve5dblf.jpg

IMG_4280_zpsmbps01ay.jpg

IMG_4281_zpsd390wieg.jpg

IMG_4286_zps9gpcoeez.jpg

IMG_4289_zpsg2ohbuwz.jpg

IMG_4290_zpsus8euzqs.jpg

IMG_4299_zpslvnz366g.jpg

IMG_4294_zpsjaqz86sq.jpg

IMG_4302_zpsjik9xjd3.jpg

IMG_4306_zpsjat683vs.jpg

IMG_4308_zpsw4anbfwo.jpg

IMG_4310_zpskhvzv0x3.jpg

IMG_4312_zpsktn8ot2e.jpg

IMG_4315_zpsgstpaa1l.jpg

IMG_4316_zpszvo3ljwr.jpg

IMG_4317_zpsq7zteng2.jpg

IMG_4318_zps8nfbedby.jpg

IMG_4320_zpsu9lj7kzz.jpg

IMG_4324_zps8mxxeqkj.jpg

IMG_4353_zpslm7thw0z.jpg

IMG_4354_zpso6bohsaj.jpg

IMG_4356_zpsi2isyhie.jpg

IMG_4359_zpsssjpfijm.jpg

IMG_4360_zpsgmgzaxle.jpg

IMG_4342_zps3cbity8g.jpg

Edytowane przez Mickul (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno czerwone auta szybciej stoją niż innego koloru jadą. ;)

Octavia 3RS od @maro, gdzie wykonaliśmy:

  • Hydrofobizację (niewidzialna wycieraczka) wszystkich szyb
  • Aplikację powłoki ochronnej Max Protect UNC-R na lakier, elementy gumowe oraz plastikowe (grill, obudowa lusterek, dyfuzor) i reflektory
  • Dwuetapową korektę lakieru i usunięcie 85% rys z powierzchni pojazdu
  • Odświeżenie wnętrza
  • Aplikację wosku wysokotemperaturowego na felgi
  • Polerowanie chromowanych końcówek wydechu

Żona mnie nienawidzi - czwartek zarwana nocka i powrót do domu dopiero w piątek, a w ten weekend od 10:00 do 4:02 przy Octavii Marka. W niedziele dodatkowe kilka godzin pracy, ale udało się ogarnąć wszystko w porę. 

IMG_4577_zpszr3kwdno.jpg

IMG_4571_zpsp63s2pj6.jpg

IMG_4570_zpsyenrq6vi.jpg

IMG_4567_zpslxn1dvam.jpg

IMG_4559_zpsf0yyoxog.jpg

IMG_4555_zpsd2tkkli8.jpg

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Enriquez napisał:

No ale gdzie zdjęcia środka?

Nie robiłem - tam było zwykłe odkurzenie czyli odświeżenie + przetarcie plastików. Do 12 miałem gotowe auto z zewnątrz i wtedy jeszcze była pogoda zdjęciowa. Środek odkurzyłem dopiero przed 17, kiedy już było ciemno. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Enriquez napisał:

Mickul, powłokę to się jakoś odświeża? Glinkuje? Już zgłupiałem.

Zależy. UNC-R jest powłoką bezobsługową, której nie podbija się żadnym środkiem. Crystal Serum z Gtechniqa na przyład trzeba serwisować co roku. Ogólnie wszystkie powłoki z gwarancją 5, 6, 7 letnią należy co roku "odświeżać" poprzez nałożenie ostatniej warstwy hydrofobowej. 

A ja wolę nałożyć coś tańszego i całkowicie reaplikować po roku, dwóch bez żadnej konserwacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Mam właśnie Crystal Serum. Na jednym sztruclu Light + Exo, na drugim samo Serum-Serum to czarne, bez EXO. No i na tym właśnie zaczyna się dziać cyrk. Mistrz, co mi to kładł poradził aby zdekontaminować tar & glue, wyglinkować i dać exo. Na drugiego sztrucal to samo. Ma to sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.12.2016 at 17:24, anomal napisał:

miazga

muszę się z tobą umówić na odświeżenie środka u mnie

Do lutego zapraszam w cenie po znajomości. Nie ukrywam, że od marca ceny idą o 40% do góry - taki rynek. :S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Najpopularniejszy pakiet w mojej firmie, czyli pakiet zimowy. 

Pakiet zimowy to szereg usług, które mają wpłynąć na łatwiejsze użytkowanie podczas mroźnej i nieprzyjemnej zimy. Pakiet ten zawiera między innymi:

- Aplikację niewidzialnej wycieraczki Gtechniq G1 na przednią szybę, która ułatwia podróżowanie w deszczu dzięki odpychaniu kropel wody pod wpływem pędu powietrza przy prędkości >70km/h. Dodatkowo NW spowalnia przymarzanie szyby, a skrobanie rano nie jest tak uciążliwe jak normalnie (widzę różnicę pomiędzy autem mojej żony z NW, a na mojej Skodzie, gdzie NW jeszcze nie mam).

- Aplikację wosku syntetycznego poprzedzoną aplikacją cleanera. Cleaner oczyszcza powierzchnię lakieru i przygotowuje go pod wosk, który dzięki temu zabiegowi poleży zdecydowanie dłużej. Wosk chroni nasze auto przed solą, spowalnia jego brudzenie, a po opadach ułatwia jego mycie.

- Konserwację uszczelek drzwiowych. Prosto i krótko - zapobiega przymarzaniu drzwi.

Dodatkowo odświeżenie wnętrza, aplikacja dressingu na opony i plastiki zewnętrzne, mycie wszystkich szyb.

147155741_aersxar.jpg

146334611_aersxae.jpg

155850021_aersxaa.jpg

155409021_aersxqw.jpg

Edytowane przez Mickul (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odgrzewam kotleta B-)

W końcu zabrałem się za obróbkę zdjęć. Dwa auta i oba forumowiczów.

Kwarcowe zabezpieczenie pakietem "Nowe Auto"

IMG_5681_zpsn8konaky.jpg

IMG_5682_zpsfrdpc6wz.jpg

IMG_5689_zpso9ailq4u.jpg

IMG_5692_zpsw2csuypq.jpg

IMG_5696_zps4dbqzhmg.jpg

IMG_5700_zpsfaswzqyz.jpg

Dwuetapowa korekta lakieru i zabezpieczenie powłoką Max Protect UNC-R

IMG_5517_zpsk3wumpww.jpg

IMG_5519_zpsxqiwrdlo.jpg

IMG_5527_zpsuf8vte7l.jpg

IMG_5529_zpsnq5tdlji.jpg

IMG_5531_zpskrwdlavb.jpg

IMG_5533_zpstre3stpm.jpg

IMG_5536_zpsiu7kahg5.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team