Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Reezing napisał:

Żodyn z Was tak nie umi :P

20170624_050815.jpg

No to jest mocne !

Za dwa tygodnie mam trasę tam i z powrotem 950 km po prostych drogach - ale pełny bagażnik i auto - więc

zobaczymy co z DSG będzie w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dojechałem do CRO. 950 km 3 os  z pełnym bagażnikiem. 6,2L przez CZ, AT, SLO. Jestem pozytywnie zaskoczony spalaniem. A tak dla porównania kolega Mazdą 6 z silnikiem 2.2L 150 KM w dieslu spalił 6.0 na tej samej trasie. Jechaliśmy razem więc styl jazdy podobny. 

Edytowane przez Karol Kudra (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mały update :). 

Właśnie wróciliśmy z urlopu. Pokonana trasa: 3479 km. Spędzony czas na jeździe 48h:17min.
Średnie spalanie: 6.3L

Podróż przebiegła pomyślnie, bezawaryjnie a fotele z pakietu DYNAMIC są ZAJEBISTE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, amdp napisał:

@Adriandeska czegoś tu nie rozumiem. Jakim cudem trasę o długości 15km jechałeś 1:08h? Chyba na postoju go pałowałeś :-D

Nie no dużo czasu zeszło na ustawienie się do startów i założenie tego gówna na kierę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja zaliczyłem właśnie trasę 5000 km (silnik 1,4 litra 150 koni 2016) przy jeździe 120-130 w zależności od kraju ze stałą prędkością wyszło 5,2 litra natomiast przy jeździe bardziej szarpanej w Niemczech prędkość około 140-160 5,4 l. Jestem sam zaskoczony. Oczywiście prawie wszystko to autostrady. O dziwo mocy też nie brakowało do normalnego podróżowania oczywiści nie jest to rs, ale spokojnie ze 120 do 160 na 6 biegu bez piłowania z pełnym ładunkiem przyspieszało się całkiem sprawnie.    

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam 1.4 150 km i auto z 2016 ale na takie spalanie to szans nie ma. Chyba że z górki ta autostrada była??? Do 120 km/h owszem ale powyżej w granicy 140-160 spalanie do 7L. Przy zwężkach na autostradach i ograniczeniach do 80-110 km/h to spalanie faktycznie wychodzi 5.2L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo się robi się :-D. Faktem jest że nie jeżdżę z gazem w podłodze ale niedzielnym kierowcą też nie jestem. Po prostu takie mam spalanie. Widocznie silnik 1.4 TSI jest dość ekonomiczny? 

Ty też masz 1.4 DSG i jakie masz spalanie? Dalej na poziomie 10L?

Edytowane przez Karol Kudra (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, gmatkowski napisał:

nie wiem jak ...

Boi się, tak samo jak ja, że mi prawko wezmą za to co odwalam na obwodnicy Bielska po powrocie z Warszawy. Jeszcze teraz gwint, nie czujesz,, że jedziesz 260 km/h ... dramat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team