Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie 1.8 z S1 ostatnio na trasie Austria Chorwacja teren górzysty dał wynik 5.7 na 300km :) kilka wyprzedzań i przyspieszeń bez emerytowania. Muszę przyznać że jestem mega zadowolony :O i zaskoczony. Mazda 6 150KM najniżej w historii z czarowaniem mocnym 6.1 miałem :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@harioli_19 ja mam co prawda prawie 1/3 przebiegu o który pytasz, ale na kompie miałem długodystansowo na 1.1kkm około 8l/100

Ja już gdzieś wstawiałem moje spalanie na minimum jakie udało mi się zejść, na codzień nie sprawdzam ile spala, jeżdzę od rezerwy do fulla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, przybysz86 napisał:

a tymczasem u mnie w mieście i w korkach walczę o zejście pod 10 ale prawa noga ciąży strasznie i ostatnio bliżej 12 niż 10 mam ;)

Jadąc spokojnie do pracy o 8:00 (W-wa), mam 10-11L/100, ale to przy sporym ruchu.

Edytowane przez amdp (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, amdp napisał:

Jadąc spokojnie do pracy o 8:00 (W-wa), mam 10-11L/100, ale to przy sporym ruchu.

no ja przy spokojnej, także w Wawie i także w porannych korkach mam podobnie ale depnę 2-3 razy i kończę bliżej 11-12 :)
Po emerycku daje radę zejść poniżej 10.
Obecna średnia od tankowania 100% miasto i praktycznie 100% w ruchu (do/z pracy) 10,5 z 65km.

A teraz pytanie - jak u Was ma się komp vs dystrybutor?
u mnie na pełnym baku od tankowania komp pokazał 7,7 a dystrybutor ok 8.0 - stacje sprawdzone w tym i w poprzednim tankowaniu więc raczej odpada "kreatywny" dystrybutor. za każdym razem to samo paliwo (akurat w tym przypadku verva 98 ale to akurat nie powinno mieć znaczenia)

Edytowane przez przybysz86 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, przybysz86 napisał:

ale depnę 2-3 razy i kończę bliżej 11-12 :)

No jak się depnie, to szybko rosną cyferki.

8 minut temu, przybysz86 napisał:

A teraz pytanie - jak u Was ma się komp vs dystrybutor?

Ja szczerze mówiąc nigdy nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, amdp napisał:

Ja szczerze mówiąc nigdy nie sprawdzałem.

no ja sprawdziłem raz bo akurat miałem prawie do rezerwy wypalone a na całym zbiorniku mniejsze przekłamanie jest przez rurę dopływu i takie tam. Jak nie zapomnę i znów będę mógł bezpiecznie wyjeździć cały bak do rezerwy to znów zobaczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kamil RS230 napisał:

@przybysz86 Ja raz sprawdzałem. Przeliczyłem to wyszło mi według kompa średnie 9,2 a według dystrybutora 9,3. 

w O2 FL 1.4 ojca też miałem podobnie 6.2 z kompa 6.3 z dystrybutora - mysle ze teraz zatankowalem o jedno odbicie wiecej niz ostatnio wiec sprawdze jeszcze raz jak dam rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2017 at 12:23, harioli_19 napisał:

Czy ktoś już zrobił Octavią z silnikiem 1,4 tsi 150 km ponad 100 tys km? Jak wygląda wtedy spalanie ??

Ja mam przejechane 28.000 i komputer pokazuje średnio na długim dystansie 6,2-6,8. Ciężko mi 7 przekroczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team