Skocz do zawartości

Zmiana modułu bt


BartekWPI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jak kupiłem skodę byłem zadowolony, że wreszcie nie muszę czepiać dodatkowych zestawów głośnomówiących i nawigacji tylko mam wszystko w jednym (colubmus)

Niestety telefon zmieniłem i miałem "mobile phone not compatible", W służbowym to samo. Przeżyłem tak rok i pomyślałem, że jak zmienię telefon na kolejny to będzie ok ale to już 3 który nie jest kompatybilny :/ 

Mój moduł łączy się po rSAP ale jak widzę większość nowych telefonów już tego nie ma.

Znacie jakieś numery modułów, które obsługują bardziej aktualne telefony? A może da się jakoś porównać protokoły poszczególnych modułów z opisem telefonu żeby nie brać w ciemno?

Obecnie mam 5N0 035 730 B. Może ktoś poleci jakiś inny numer, który znajde na alledrogo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.

1bizkit, Tu nie chodzi chyba o markę telefonu bo na jednych samsungach chodzi a na innych już nie. Podejrzewam, że problem leży w rodzaju androida albo obsługiwanych protokołach BT.

Enriquez mam maxi dot.

Klepnąłem numer, który podałeś w aukcje i w opisie stoi: - kompatybilność wyłącznie z telefonami wyposażonymi w rSap.

Teoretycznie mój obecny moduł też wykorzystuje rSAP

Jesteś przekonany, że ruszy na np Huawei P9 Lite, który aktualnie zakupiłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, miałem taki moduł w Superbie 2 i obsługuje on bez problemu iPhone, więc działa ze wszystkim. Jak dopniesz do niego antenę, którą masz obecnie to obsłuży też telefony z rSAP. Możesz też poszukać z końcówkami A, B, E. A, B nie mają polskiego języka. D, E mają i mają opcję hotspotu wifi. Tyle że do tego potrzebowałbyś telefonu z rSAP:) Hehe, kółko się zamyka. Kupuj ten moduł i się nie przejmuj. U mnie działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zamawiam ;) Dam znać co z tego wyszło.

Mam dostęp do vcdsa ale pewnie jeden wpinam, drugi wypinam i nie trzeba nic kodowac?

Edytowane przez BartekWPI (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zabanglało,

dzięki wielkie Enriquez, spisałeś się na 5+ ;)

Multimedia nie działaja tak jak przewidziałeś ale nie na tym mi zależało.

Teraz do pełni szczęścia brakuje mi tylko aktualizacji softa z dvd free i nowszych map, bo od 2 lat nic nie zmieniałem ;)

Na starym forum był duży wątek na te tematy, czy na nowym znajdę gdzieś jakieś podpowiedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team