Skocz do zawartości

Zrób to sam - wykorzystanie palet euro


WojT95

Rekomendowane odpowiedzi

Taki mały offtop.

To tak w wolnej chwili.

 

Na łóżko jeszcze jedno piętro, kolor biały, dołem ledy puszcze i stolik, kolor czarny, kółka, nie małe, ale średniawe. Pogoda mi nie sprzyjała przez ostatnie dni, ale teraz ma być słoneczko to podgonie.

Jak ukończe projekt, zapytam, czy się podoba :)

DSC_0775.JPG

DSC_0773.JPG

Edytowane przez FakeRS
Poprawienie zdjęć :) (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WojT95 Bardzo fajna jest emalia Dekoral do drzewa . Nic nie śmierdzi szybko schnie :-D Cały komplet mebli pomalowałem + takie palety, które są na zewnątrz i tylko lekko ściemniały po roku (Efekt jak na amatora i tanią farbę zadowalający :-D)

Emalia_Dekoral_Akrylux_0_5_l_babie_lato-

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te palety na łóżko to jakimiś listewkami i wkrętami będziesz łapał ze sobą czy tak sobie swobodnie będą leżeć?

Planuje zrobić meble do firmy z palet i skrzynek.

W sobotę malowałem łóżko córce, żona sobie wymyśliła łóżko w kształcie domku - na zdjęciach było białe a przyszło naturalna sosna, oczywiście - maluj mężu, farba akrylowa jak @FakeRS  - malowanie zeszło mi ze 2 godziny z 1 warstwą... schnie szybko około godziny tak żeby można drugą warstwę malować, ale przez 2 dni śmierdziało w pokoju.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, matys napisał:

Te palety na łóżko to jakimiś listewkami i wkrętami będziesz łapał ze sobą czy tak sobie swobodnie będą leżeć?

Planuje zrobić meble do firmy z palet i skrzynek.

W sobotę malowałem łóżko córce, żona sobie wymyśliła łóżko w kształcie domku - na zdjęciach było białe a przyszło naturalna sosna, oczywiście - maluj mężu, farba akrylowa jak @FakeRS  - malowanie zeszło mi ze 2 godziny z 1 warstwą... schnie szybko około godziny tak żeby można drugą warstwę malować, ale przez 2 dni śmierdziało w pokoju.
 

Będę raczej na wkręty, żeby się to trzymalo jakoś pomimo swojej wagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stolik prezentuje się tak :

DSC_0798.JPG

1l farby firmy luxdecor, całkowity czerń(mat), paleta sucha po 6h, śmierdzi lekko, jedna chyba z tanszych :)

Edytowane przez WojT95 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team