Skocz do zawartości

Nowa Octavia 3 RS 2017 Facelifting


sebkoch

Rekomendowane odpowiedzi

Skoda oficjalnie zaprezentowała nowego RS-a.

Zmiany na szybko: 230 KM w benzynie, szerszy o 30mm, nowe światła led zamiast xenonów, ambient light w środku, opcja alcantary na fotelach i cały nowy infotainment.

Niestety chyba nadal brak wersji 4x4 w TSI...

Więcej tutaj:

http://www.skoda-auto.com/en/news/pages/2016-12-20-new-octavia-rs.aspx

https://autonotizen.de/neuigkeiten/vorstellung-skoda-octavia-rs-2017

vorstellung-skoda-octavia-rs___161220-0ctavia-rs-1___1482220892.jpg

 

f2443e6fb6f47ce276290b18b6510e55138a668f-vorstellung-skoda-octavia-rs161220-0ctavia-rs-21482220893.jpeg

Octavia 3 RS Facelifting 2.jpg

Octavia 3 RS Facelifting.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sebkoch zmienił(a) tytuł na Nowa Octavia 3 RS 2017 facelift

Na plus:

+ DCC

+ generator dźwięku w opcji a nie w standardzie

Na minus:

- myślałem, że szpera z RS230 będzie standardem

- brak podniesienia mocy

- brak 4x4 w tsi

Przyznam szczerze, szału nie ma nawet od strony technicznej ... wygląd pomijam. Na żywo pewnie będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy czy w realu będzie równie brzydka co na zdjęciach. Czasami auta są niebywale niefotogeniczne, a jak się widzi na drodze to się podoba...

Sam mam dylemat bo  w połowie roku 2017 mam zmienić auto i albo RS albo Superb z gorszym silnikiem. Ciekawe co wygra: rozum czy serce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja jestem dziwny w takim razie... :) Nie to, że miękną mi kolana jak widzę poliftingową RSkę, ale nie mam takiej reakcji jak przy zwykłej O3.

Te tańsze wersje wyglądają jak trendowaty kuzyn ze strony teściowej. RS po liftingu podoba mi się tak samo jak ten przed liftingiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie bardzoej podoba po lifcie. Kurde, teraz nie wiem, Superb w dieslu czy rs tdi. Ale druga opcja to tylko ze sciganieciem znaczkow rs. Bo racing sport i 184 konie w gnoju to raczej sie klóci.

Edytowane przez Marek106 (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek106 jak latasz w trasy bierz Superba. 

I Pany dodajcie sobie 3-4cm w gore i ze 2-3cm odejmijcie na felgach. Moim zdaniem bedzie koza, tak jak moj w serii.

Edytowane przez Hubee (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team