Skocz do zawartości

Nowa Octavia 3 RS 2017 Facelifting


sebkoch

Rekomendowane odpowiedzi

Chcą mnie kupić tym:

- p.mgłowe LED

- oś tylna +30 mm

- reflektory główne LED z AFS

- LED w lusterkach

- Columbus 9,2'' Online ze Smart Link+ i Video HD, WiFi hotspot, infotainment online na rok

- podgrzewana kierownica której nie będzie w RS

- ACA do 210 km/h

- lepsza rozdzielczość kamery cofania

- oświetlenie wnętrza LED z ambientami

- Skoda Connect

- bluetooth z LTE i SMS

- klakson i światła awaryjne można włączyć zdalnie :-)

- google earth i street view oraz pogoda

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2016 at 17:34, Hubee napisał:

@Marek106 jak latasz w trasy bierz Superba. 

I Pany dodajcie sobie 3-4cm w gore i ze 2-3cm odejmijcie na felgach. Moim zdaniem bedzie koza, tak jak moj w serii.

Jezdzilem Superbem i nie pasuje mi prowadzenie. Wezme rs tdi po lifcie, przy 60 tys rocznie i moim stylu jazdy zaoszczedzie w cholere hajsu i przezyje bycie wolniejszym na prostej...ale k...a nie w zakrecie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja licze, ze O4 bedzie miala TSI z 4x4 - cos na wzor obecnego Superba. Ale jedno wiem na pewno, nastepna fura musi miec naped na 4 kolka. RS TSI w serii mieli jak glupie w miejscu, a co dopiero takie Anomalowe. A zakretow to za wiele nie ma na autostradzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Enriquez napisał:

Zależy z jakim superbem. 280 w benzynie z 4x4 nie dasz rady. Tym bardziej zaczipsowanej.

Tak ogolnie odniose sie do 4x4. Na trasie nie ma one sensu, zabija osiagi plus spalanie idzie w cholere w gore co przy wiekszych przebiegach jest slabe. Plus jeszcz czesciej trzeba tankowac, to tez na minus.

Co do jazdy i 4x4, to stosunkowo przyczepnej nawierzchni powyzej pewnych predkosci 4x4 wcale nie jest tak bardzo na plus. Szczegolnie na wejsciu wieksza waga przeszkdza, a na wyjsciu oska jesli jest dosc szybko jakos tam wyjedzie. Poza tym superba 2804x4 to juz na pewno bym nie bral. Przy mojej nodze i przebiegach bylby to debilizm. Tak czy owak octa prowadzi sie lepiej wedlug mnie, co nie znaczy ze jakos super. Powiedzialbym wrecz,ze srednio,ale jak zrobia tylny rozstaw kol o 3cm szerszy to moze sie wiele zmienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosze sie do 4x4,a nie do benzyny. A jakbys mial srednie spalanie 11 litrow wachy 98 i 120 tys w 2 lata to bys glupio nie pisal o plakaniu. Placze to ze smiechu jak widze srednie spalanie w rs tsi 10 i nizej. Widac wtedy,ze boli kogos nacisnac gaz.

Edytowane przez Marek106 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę@marek106 tak myślisz? Jak jestem umówiony na konkretna godzinę to nie cisne ile wlezie żeby pózniej czekać pół godziny na parkingu w samochodzie. Z Dziećmi tez czasem jeżdżę i nie odczuwam wtedy potrzeby ścigania. Do szybkiej jazdy miałem motocykle. Nie chce mi sie śmiać z osób którym samochód spalił mnie niż 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przez jazdę z dzieckiem mam 11, inaczej miałbym 13, bo z małym jest 8.  Co do reszty to po co mi 290 koni skoro moge wczesniej wyjechać i jechać spokojnie. Mnie po prostu śmiesza teorie niektórych  właścicieli mocnych benzyn którzy finalnie i tak zamulają bo spalanie boli. A czy miałeś motocykle czy helikopter to Iuz Twoja sprawa. Tez mam szybsze auto do zabawy co nie powoduje ze wjeżdżam na A4 i blokuje lewy pas jadąc 150. Nie przypominam sobie zebym kiedykolwiek spotkal szybko jadacy mocny benzynowy samochod na trasie.

Wszystkie te a45, golfy rk, s3,itd ladnie klepia prawy pas na autostradzie przy 140 i strzela mi ewentualnie wydechem w centrum Kraka jak chce z wozkiem przejsc. I na tym sie konczy. I potem jeszcze polewka z wlasicieli diesli "ze to nie jedzie, to nie rs, to traktor;)" itd. W zasadzie wyjatkiem jest Anomal, na niego zawsze moge liczyc,ze kupil auto po to zeby szybko jezdzic,a nie po to zeby snuc teorie o bezpiecznym zapasie mocy i bardziej kulturalnej pracy silnika;) No i Matt tez octy nie oszczędza;)

Edytowane przez Marek106 (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek106 problem większości mocnych aut jest taki ze nie mozna za bardzo upalac bo tata następnego dnia średnie spalanie sprawdza ;)

każdy ma swoje priorytety i jak bym robił >20.000km tez bym sobie kupił szlamojada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
42 minuty temu, Namo napisał:

Jakby przyciemnij te lampy bliżej grilla może by to uszło :-) Widziałem RSki co miały oklejony na czarno ten pasek między grillem a reflektorami.

I jak to wyglądało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W RS'ie na filmie już płyn chłodniczy nie jest przy max'ie :D ubywa...?

Przód w RS jeszcze jakoś wygląda chociaż tyłka nie urywa :) fotele fajne jak w superbie sportline... podświetlane skarpetki mogli zrobić już led'owe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luzzz, aut bez ledów jeszcze długo nie zabraknie :)

@Namo te wewnętrze lampki można folią przyciemnić. Grunt żeby dobra baza do modów była - ja tam widze potencjał :) Kodiaq na razie mi z głowy wywietrzał, więc kto wie... 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team