Skocz do zawartości

CompSport 1.8 TSI


b_easy

Rekomendowane odpowiedzi

No zobaczymy jak to wyjdzie... bo kompletnego wydechu nie robię tylko początek DP z katem (szkoda kasy podobno na robienie kompletnego wydechu), chyba że chcesz żeby darło japę to można robić... no zobaczymy jak to wyjdzie ;-) 

Na wydech termin mam dopiero na koniec sierpnia (realnie pewnie początek września) w GTPerformance...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Compsport - chip 1800 zł
GTPerformance - DP + kat - 1400 zł

ja jeszcze robię końcówki wydechu do tego tłumika seryjnego z wycięciem miejsca w dyfuzorze, żeby to nie wyglądało jak szlamojad i za to dodatkowo jest 500 zł ;-) 

@Shaarky Ja chcę zrobić końcówki wydechu w tym stylu, też na czarno:
https://www.ecstuning.com/b-ecs-parts/ecs-swivel-exhaust-tip-35-black-chrome-priced-each/006555ecs04a02~a/

Będzie kompletny czarnuch u mnie :-D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Namo napisał:

Nie rób kata, nie ma sensu. Ja będę go wycinał we wrześniu.

Wątpię żebyś się wtedy zmieścił w normach spalin jak polecisz gdzieś za granicę i cię sprawdzą ;-) (najlepszy przykład to Berlin) sportowy kat to jest EURO3, bez to nawet na EURO się nie załapiesz ze spalinami :-D 

u mnie różnicy w mocy nie będzie z katem czy bez (będzie głośniej jedynie), bo nie robię tym silniczkiem tam takiego przeciągu jak w 2.0TSI :-P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Shaarky napisał:

Compocik wypity... :) 250KM/363Nm... Można by podciągnąć pare KM, ale modzone było na bezin 95.

Bardzo jeszcze nie testowałem, ale morda się smiała w drodze powrotnej wczoraj :) Torque już na telefonie ;) od 0-100 nie sprawdzałem bo padało :) na 4 biegu od 100-140 było faaajnie :)

Teraz mnie kusi wydech bo chciałbym troche mruczeć przy depnięciu :) boje się jednak, żebym nie mruczał w trasie 600km, bo mnie Żona zabije :)

czemu 95 :-|:-|

ale graty i tak !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Shaarky napisał:

Compocik wypity... :) 250KM/363Nm... Można by podciągnąć pare KM, ale modzone było na bezin 95.

Bardzo jeszcze nie testowałem, ale morda się smiała w drodze powrotnej wczoraj :) Torque już na telefonie ;) od 0-100 nie sprawdzałem bo padało :) na 4 biegu od 100-140 było faaajnie :)

Teraz mnie kusi wydech bo chciałbym troche mruczeć przy depnięciu :) boje się jednak, żebym nie mruczał w trasie 600km, bo mnie Żona zabije :)

Robiłeś tylko program czy też jakieś graty wymieniałeś? Ile wyszło by na PB98?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info od Compotów:
 
Stage 0,5 (220-230PS,340-360Nm) - 3500 zł brutto
- moduł zewnętrzny gwarantuje bezpieczny przyrost mocy bez utraty gwarancji 
 
Stage 1 (240-250PS, 350-360Nm) - 2000 zł brutto
- oprogramowanie ECU
 
*dla 7-biegowej skrzyni DSG (320-330 Nm)
 
Stage 2* (260-270PS, 360-370Nm) - 7500 zł brutto
- oprogramowanie ECU
- downpipe (pierwsza część układu wydechowego)
- układ dolotowy
 
Stage 3* (340-350PS) - 21500 zł brutto
- oprogramowanie ECU
- kompletny układ wydechowy
- układ dolotowy
- zmieniony intercooler
- inna turbosprężarka
 
*modyfikacja Stage 2, 3 niedostępna dla 7-biegowej skrzyni DSG 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team