Skocz do zawartości

CompSport 1.8 TSI


b_easy

Rekomendowane odpowiedzi

@matys Compoty tyle liczą za RS-ke tylko :-P ja za 1.4TSI dostałem cenę 1800zł :-) (a pewnie jeszcze zejdę bo nie negocjowałem)

Myślę że to tylko kwestia tego że targają więcej z typowo "sportowych" aut bo tacy zapłacą więcej, bo roboty raczej nie mają więcej ;-) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@scary u mnie wzięli za strojenie przy stage2 2tysiaki, ale przy każdym następnym za strojenie nie biorą ?

10 godzin temu, torzech napisał:

Ja też do Witka wybieram się na korektę tego co aktualnie w aucie siedzi. 9_9

Czyli atak na 400+? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tak na szybko rzucili 2000 za S1 i 3500 za S0.5 Wciąż się waham którą opcję wybrac -@maro twierdzi że box to półśrodek i z programu dużo wiekszy efekt.

Zastanawiam się jakie ryzyko awarii jest przy programie biorąc pod uwagę fakt utarty gwarancji. Słyszał ktoś o takich przypadkach? Chyba tylko jeden na forum znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale ten przypadek jest dla mnie mega zagadkowy, bo to albo pech na zasadzie szczescia wygrania 6-tki w totka albo po prostu ktos tak zarzyna fure, ze to predzej czy pozniej musi sie rozpasc :) jestem przekonany, ze box tutaj niczemu nie zawinil, a tym bardziej program jakby byl.

Ja dojrzalem do programu i jutro jade do Witka. Zobaczymy co wyjdzie. 7k nabite i szczerze mowiac machnalem reka. Na poczatku myslalem, ze moze wytrzymam do pierwszego przegladu, ale to by bylo dopiero za 1,5 roku w moim przypadku. Do tego 1750 vs 3000-3500 za boxa i efekt jednak lepszy. Witek wgrywa serie przed kazda wizyta w ASO tak w razie czego. Takze jedyne co zrobie to zmienie olej na Motula, jak wiekszosc tutaj, i tyle :) planuje to zrobic przy 10k, a potem co 12-15k wymieniac.

Co ciekawe w podjeciu decyzji pomogla mi ostatnia wyprawa ze znajomymi, gdzie jechalismy we czworka + bagaze. Uznalem, ze fura nie jedzie albo jedzie podobnie jak poprzednia 1.8 kiedy jechalem sam hehe. Uznalem, ze tak nie moze byc. Pojechalem na hamownie sprawdzic serie, a tam marne 230KM. Takze tego :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi powiedzial - koszt zmiany softu 100zl. Trzeba mu tylko powiedziec kiedy to bylo dokladnie robione, a on tam juz sobie to u siebie znajdzie :)

Takze zrobie to, ale dopiero przed pierwszym przegladem, czyli pewnie w grudniu 2018. Przed sama wymiana oleju raczej nie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym tłokiem dziwna sprawa, bo skoro 120tys latał i nic sie nie działo a nagle się stopił to raczej nie wada materiałowa. 

Jak sie lata autostradami 500km prędkością 200+ to sie moglo wydarzyć, box mógł tam swoje 3gr dorzucić.

jak juz robić to wole program 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły tydzień mam termin u Compotów :)

Cały czas mam wrażenie że coś powinienem przygotować :)

Dopytam też o opcje "poprawki" wydechu żeby mruczał ale tylko przy wyższych obrotach. Tak bez przesady :)

Ps. Jest opcja wgrania oryginału na życzenie - pierwszy powrót za free kolejne za 100zl.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Shaarky napisał:

Przyszły tydzień mam termin u Compotów :)

Cały czas mam wrażenie że coś powinienem przygotować :)

szybko poszło z terminem, ale to tylko plug&play&dyno&pay

no musisz przygotować kasę + na ze 1-2 mandaty na powrót z BB ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, -skaler- napisał:

A ile Ci zrobili tych kucy pod maską w tym 1.4?? 

I robiłeś sam program czy zmieniałeś może jeszcze wydech?

Ja będę dopiero teraz robił... sam chip daje jakieś 180-190KM, zrobienie DP + sportowy kat dodatkowo jakieś 10KM ;-) więc w efekcie masz 190-200KM po połączeniu obydwóch rzeczy :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team