Skocz do zawartości

Oświetlenie LED wnętrza


matys

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra popsułem coś co odpowiada za przyciemnianie oświetlenia skarpetek. Co to może być i gdzie jest. Samo oświetlenie działa przy otwartych drzwiach, nie działa po przekręceniu zapłonu i nie działa regulacja.

No dobra fałszywy alarm. Skarpetki się nie świecą jak na włączonym zapłonie wyłączysz światła, czyli na pozycję 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, lec napisał:

@Shaarky eee, nie chce mi sie do auta schodzić, ale chyba tak ma być ? przy rozruchu  oganicza wszystkie odbiorniki energii zeby przy ew. słabym aku silnik mial sile odpalic

OK, dzięki za info :)

To dobrze, że jest tak jak ma być :)

Gdzie by tu jeszcze LED wsadzić?! ;) wysłałem Ci priv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, majkel123 napisał:

@lec. Czy dedykowany zestaw jest dostępny do O3FL z otwieranym dachem ? :) 

panorama czy szyber ? generalnie w o3fl jest to samo czy przed fl  z drobna zmianą w postaci braku lampki w drzwiach (jest odbłyśnik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kupujesz to samo co co zwyklej o3, zostaną ci w ręku tylko 2 zarówki od drzwi (niewykorzystane).

do drzwi bede mial niedługo w ofercie zestawy ori lampek z wiązkami, jak ktos bedzie chcial sobie dorobić to bedzie mogł dołożyć ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lecczy to ten zestaw http://sklep.motohid.pl/pl/p/ILPSK14-Skoda-Octavia-3-lim.-2013-Zestaw-Oswietlenia-Wnetrza-LED-6000k-MEDIUM-BOX/1422

Czy ten za 220, czytam, czytam i nie do końca wiem jaka jest różnica. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@majkel123  te z serii ILPSK*** są skladane przez Dectane - i wszystkie są robione na "jedno kopyto" (wszystkie marki/modele robione na tych samych żarówkach) - dla mnie mega drogie i nie wykorzystujące potencjału lampek. Płacimy za markę , euro i ładne pudełeczko. Dobre na prezent dla kogoś gdzie ważny jest efekt poza autem a nie w aucie ;) 

W tym za 220 (moim) masz lepsze rzeczy (mocniejsze , ładniejsze , dobrane pod te konkretne lampki) i za mniejsze pieniądze. Są np zastosowane dedykowane moduly:

http://sklep.motohid.pl/pl/p/INTVAG03-Modul-LED-podsufitki-Superb-Octavia-Passat-Golf-Touran-Jetta-12xSMD-5500k/1049

i

http://sklep.motohid.pl/pl/p/W5W-T10-LED-8xSMD-1S-2P-6000k-CANBUS/1158

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i taka odpowiedź bardzo mi odpowiada, zamawiam zatem. 

Mam już 10% rabatu, wiec nawet nie pytam, bo wiem, że to stolica Maroko. 

Dziękuję serdecznie :-D

Edytowane przez majkel123 (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tytlko to są zależne od siebie opcje  - czyli to co dasz z  przodu  decyduje o tym co mozna dac z tyłu  -chyba że wkładamy bez optymalizacji wszędzie canbusa i niech sie grzeje :)

w tym zestawie max za 220z przodu masz:

2x  http://sklep.motohid.pl/pl/p/W5W-LED-6xSMD-5630-Epistar-radiator-LENS-biala-4700k-NC/991

a z tyłu: 2x http://sklep.motohid.pl/pl/p/W5W-LED-Canbus-5xSMD-W5W-T10-white-6000k-WZM/155


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wlozysz tego w o3. ani z przodu ani z tyłu. Tego rodzaju moduły mają centralnie umiejscowiony trzonek , a u Ciebie w tylnej lampce musialyby byc po skosie. Z przodu wogole nie ma na to szans Kiedys takie moduły mialem ale ludzie sobie z nimi nie radzili - łamali itp wiec dalem sobie spokój  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2017 at 11:49, lec napisał:

to kupujesz to samo co co zwyklej o3, zostaną ci w ręku tylko 2 zarówki od drzwi (niewykorzystane).

do drzwi bede mial niedługo w ofercie zestawy ori lampek z wiązkami, jak ktos bedzie chcial sobie dorobić to bedzie mogł dołożyć ;)

Właśnie doczytałem, że z pakietem Ambient są w drzwiach lampki a nie tylko odbłyśniki więc cały zestaw będzie wykorzystany :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

 Cześć, tez zamontowałem oświetlenie Led wewnątrz auta i w bagażniku. Czy ktoś się orientuje co może być przyczyna ze tylne lampki się nie świecą podczas otwierania drzwi? Gdy wcisnę przycisk przy lampce z tylu to się pali, jak otwieram drzwi to żadna z tylu się nie swieci. Zaraz po montazu świeciły wszystkie, później nie świeciły żadne tylko podczas przekręceniu zapłonu było błyśnięcie tych z przodu, a po dniu zaczął świecić przód i bagażnik. Czy ma ktoś jakiś pomysł i rozwiązanie problemu ze świecieniem tylnymi lampek gdy otwieram drzwi? 

Zestaw zakupiłem w sklepledowy za 179 zeta (jak znajdę to podeśle linka). 

Bede wezieczny za pomoc. 

  • No co ty? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team