Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nie ma co bić piany :) nic sie nie stało takie.

Wracając do tematu to 1000euro to troche porażka bo za niecałe 6 tysi jest alpine jednostka dużo lepsza od oryginalnej i jakość audio o niebo lepsze. Czuje że zaraz chinole wymyślą jednostkę która jest w schowku taką że mózg dęba staje i będzie ogień w szopie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to jest prosto. Kupujemy radio, byle miało jak najwięcej towaru odblokowanego. Kupujemy sprzętową blokadę (500 PLN) i jedziemy do ASO zdjąć komponent protection (150PLN). That's all. 

Pogadam z kumplem, który to sprzedaje - może sie tu odezwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Enriquez napisał:

Teraz to jest prosto. Kupujemy radio, byle miało jak najwięcej towaru odblokowanego. Kupujemy sprzętową blokadę (500 PLN) i jedziemy do ASO zdjąć komponent protection (150PLN). That's all. 

Pogadam z kumplem, który to sprzedaje - może sie tu odezwie.

O jakiej blokadzie mowisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Z tej strony kumpel Enriqueza. Pod tym nickiem możecie mnie znaleźć na kilku polskich i zagranicznych forach związanych z autami spod znaków Skody (domowe - superbclub.pl), VW i Seata (mam lekka awersję do pierścieni... w sumie nawet nei bardzo wiem czemu...).

Rzeczywiście, zrobiliśmy to, o czym pisze Marcin, choć nie do końca tak to działa:

1. Rozpracowaliśmy radia MIB STD2 PQ a to jednak coś innego niż MIB1/2 (MQB). Teoria mówi że tez powinno działać ale żeby od teorii przejść do praktyki musimy się najpierw odkuć na MIB STD2 PQ żeby móc zainwestować w potrzebny sprzęt.

2. Zdjęcie CP oznacza z automatu wyczyszczenie wszystkich aktywacji, które miało radio więc potem trzeba przypisać aktywacje - metod jest kilka, od najbardziej legalnej (odpowiedni samochód i wio do ASO) przez dwa rodzaju hacków (tzw. "vitual dashboard" lub zhakowanie systemu operacyjnego (QNX - system operacyjny czasu rzeczywistego z rodziny UNIX, jak sie wydobędzie hasło do roota to oprócz zdjęcia CP można zrobić wszystko).

Za to gdyby ktoś chciał do MIB1/MIB2 włożyć Androida lub tuner TV to czemu nie...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Witam 

Aktualnie w mojej O3 4x4 2015 mam Mib 1 Amundsen`a z Cantonem

Chciałbym wymienić na Mib2 columbusa.

Istnieje wiele unitów mib 2 ( 20/21/43/44/45/46/ABCD) i zastanawiam się który będzie dla mnie najlepszy.

Nie zależy mi na Dabie ale nie wiem czy wszystkie unity obsługują Cantona.

Moje auto to kombi - czy  rysunek auta się da zmienić VCDSem lub Odisem (mam dostęp do oryginalnych) ?

Z góry dziękuje za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie obsługują CANTONA z tym że przesiadając się z MIB1 na MIB2 będziesz musiał zmienić wzmacniacz bo jednostki MIB2 za cholerę nie chodzą ze wzmacniaczami od MIB1.

Jakbyś potrzebował gotową jednostkę w pełni aktywną to zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team