Skocz do zawartości

Oświetlenie tapicerki drzwi O3 FL


JerzyK

Rekomendowane odpowiedzi

@-skaler- mega to u Ciebie wygląda. też o czymś takim myślę tylko jak @sq9kwq czerwone, więc czekam bardzo na efekt końcowy.

Pociągnął bym jeszcze tą listwę jak w Superbie na konsoli środkowej. Chyba jest tam 1mm by tą listewkę wepchnąć.

Z RS po lifcie takie w listwy w ASO kosztują 290zł za szt. Nr części nie chcieli podać.

Skoda-Octavia-RS-Interior-India.jpg#Actu

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gwiazda napisał:

Pociągnął bym jeszcze tą listwę jak w Superbie na konsoli środkowej. Chyba jest tam 1mm by tą listewkę wepchnąć.

Tylko musiałbyś ją chyba przykleić do deski;-) Bo za płytko tam jest żeby wepchnąć tą "płetwe" montażową. 

I nie wiem czy na dłuższą metę nie wkurzałoby to przy jeździe w nocy. Albo zostało by ściemnić zegary na maksa i od razu brak efektu w drzwiach;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet niech lekko ćmi, zawsze będzie ciekawiej. nawet kiedyś myślałem o wklejeniu tam takiej zwykłej listewki z alie co wygląda jak ta ledowa

ale widentnie mi tam czegoś brakuje - w superbie wygląda ona super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.11.2017 at 16:43, -skaler- napisał:

Ja dzisiaj właśnie zamontowałem taki zestawik z Aliexpress i z efektu jestem zadowolony (ściemnianie działa wraz ze ściemnianiem wskaźników) :-D

1.thumb.jpg.b22d71c17e6eaa7fe621bf6d233e92f0.jpg

Jaki kolor wybrałeś i czy bardzo różni się od oryginalnego podświetlenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki jasno zielony jak widać na zdjęciach. Na Ali są na pewno bardziej ciemniejsze odcienie. Ale ten który założyłem jest trochę jaśniejszy od oryginalnego podświetlenia więc jak dla mnie dużej różnicy nie ma.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@Daabnic nie piszczy. Bo było by to pewnie słychać jak na sucho podpinałem do zasilacza w domu żeby sprawdzić jak święci. 

Aż z ciekawości poszłem sprawdzić ;-) I na odpalonym aucie i i normalnym poziomie głośności radia nic nie słychać. Ale na wszystkim wyłączonym rzeczywiście coś słychać xD A pewnie temu nie słyszałem tego wcześniej w aucie bo zawsze światła odpalały się jak już jechałem autem.

Edytowane przez -skaler- (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam wczoraj ogarnąłem w swojej rs oświetlenie drzwi pod dekorem starałem sie zrobić przód i tył tak samo i wyszło jak na foto. Wybrałem zielony bo sądze ze bardziej pasuje do koloru podświetlenia samochodu. Przod i tyl. Nic nie przerabiane w każdej chwili można wrócić do ori.20180804_120205.thumb.jpg.310e9cd618e2dda9e6ab5bed25d34a84.jpg

20180804_131756.jpg

20180804_134808.jpg

20180804_143216.jpg

20180804_132149.jpg

Edytowane przez alocet (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączenie zapewnie pod oświetlenie przycisków.
A mnie ciekawi na czym zamocowaliscie ten pasek? Jak już z pół roku temu zamocowalem takie paski, wygląda to super, ale ciągle paski się wysuwają, niby weszły na wcisk ale zamykanie drzwi je luzuje. Częściowo pomaga zamocowanie na cienkiej warstwie taśmy dwustronnej, jakiś 1 mm lub mniej w kilku miejscach. Ale jeden z pasków uszkodziłem podczas wciskania z taśmą dwustronną i muszę go już wymienić.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Przetwornice w minimalnym stopniu piszczą warto je zamocować jak najniżej w drzwiach.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witaj alocet, 

Czy mógłbyś podesłać jakiś opis podłączenia pod guziki?

Pod które kabelki laczyles ?Kolor plusa i minusy?

Z góry dzieki

Edytowane przez Robertino (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team