Skocz do zawartości

Oświetlenie tapicerki drzwi O3 FL


JerzyK

Rekomendowane odpowiedzi

@mcq wygląda to fajnie. muszę na zywo zobaczyc

a co do listew drzwi poswietlanych z polifta to sprawa wygląda następująco:

 
Info z ASO:
nr listwy 5E0867061  SI7 (lewa)
5E0867062  SI7(prawa)
cena 289 zł/szt czas oczekiwania 2 tygodnie
Podświetlenie listwy to opcja samochodu a nie samej listwy - podświetlenie to opcja wyposażenia nie można doposażyć auta w tą opcje po wyjechaniu auta  z fabryki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to zdemontowałem niezwłocznie, dla mnie to przesada itp. ;) Położyłem tylko do zdjęcia.
Podłączyłem na szybko do ładowarki usb.. Jasne, że to za mocno świeci ;)
Ogolnie to tam przed pasażerem nie ma szpary by wcisnąć. Aby montaż wyglądał przyzwoicie w dzień trzeba by było grubo rzeźbić by bylo równo i jakoś wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=70]mcq[/mention] wygląda to fajnie. muszę na zywo zobaczyc
a co do listew drzwi poswietlanych z polifta to sprawa wygląda następująco:
  Info z ASO: nr listwy 5E0867061  SI7 (lewa) 5E0867062  SI7(prawa) cena 289 zł/szt czas oczekiwania 2 tygodnie Podświetlenie listwy to opcja samochodu a nie samej listwy - podświetlenie to opcja wyposażenia nie można doposażyć auta w tą opcje po wyjechaniu auta  z fabryki.
A jakby podpiąć pod podświetlenie skarpetek? By była regulacja jasności razem ze skarpetkami

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gwiazda napisał:

@mcq wygląda to fajnie. muszę na zywo zobaczyc

a co do listew drzwi poswietlanych z polifta to sprawa wygląda następująco:

 
Info z ASO:
nr listwy 5E0867061  SI7 (lewa)
5E0867062  SI7(prawa)
cena 289 zł/szt czas oczekiwania 2 tygodnie
Podświetlenie listwy to opcja samochodu a nie samej listwy - podświetlenie to opcja wyposażenia nie można doposażyć auta w tą opcje po wyjechaniu auta  z fabryki.

Cena za same listwy czy cale boczki? Da sie zmienic same listwy? Kwestia jeszcze wiazek, włącznie z ta do radia zeby kolory można było zmieniac.

Edytowane przez Mario448 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, 2.0-16v Michał napisał:

Muszę zadzwonić do ASO i podpytać jak to wyglada z ewentualnym montażem. 

Daj znać co i jak-też bym się pisał na takiego moda ? Pytanie czy gra warta świeczki i czy nie lepiej w inne cuda zainwestować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z ASO, wiązka elektryczna z drzwi kierowcy ma nr 5E1971120CE. Koszt ok 270 zł.

Jak myslicie, poza samymi listwami i wiazka cos jeszcze bedzie potrzebne do założenia oświetlenia ambiente? Radio z obsługą tego bajeru już mam. Oczywiście zakodowanie tez wymagane. Czy modul High w wersji przed fl pociągnie ten mod?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2018 at 12:03, Mario448 napisał:

Info z ASO, wiązka elektryczna z drzwi kierowcy ma nr 5E1971120CE. Koszt ok 270 zł.

Jak myslicie, poza samymi listwami i wiazka cos jeszcze bedzie potrzebne do założenia oświetlenia ambiente? Radio z obsługą tego bajeru już mam. Oczywiście zakodowanie tez wymagane. Czy modul High w wersji przed fl pociągnie ten mod?

Wiązka kompletna, ale taka nie jest potrzebna. Wyzszej wersji Bordnetz-a nie było wiec pociągnie. Potrzebna używana listwa (może być z superb) i testować

W powyższym temacie trzeba zapytać @rrobert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podana wiązka prawdopodobnie zawiera tez podłączenie do innych elementów drzwi, króre już masz, a do sterowania Ambiente potrzeba bedzie 2 może 3 przewody. Z ciekawości szukałem jakiegoś oznaczenia ischematu w manualach elektrycznych dla O3 ale nic konkretnie oznaczonego jako Ambiente light nie znalazłem.

Dla tego trzeba pytać speca w tych sprawach - @rrobert-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Koleżanki i koledzy, boczki już są, na razie przod, wiazke kupię chocby w aso jeśli będzie taka potrzeba, columbus mib2 tez jest. Bordnetz w samochodzie mam taki: 5Q0 937 084 Q, moduł drzwi kierowcy taki: 5Q4 959 593, a pasażera taki: 5Q4 959 592. Czy to co mam wystarczy do instalacji oem ambiente czy muszę coś zmienic/dokupić? Gdzie poza tym zmienić kodowanie? Ktoś coś pomoże, ewentualnie za dobry % pomoże w ogarnięciu tematu?

Za wszelką pomoc dziekuje bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sie pochwalić ile zapłaciłeś za boczki? Są od O3 czy SuperB?
Napisz do kolegi którego ci polecałem, może temat już rozpracował. Pozdrawiam - tez fan DM ?

Edytowane przez jackowski11 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gawronik Wpisz na aledrogo "el wire". Powinieneś znaleźć bo ceny już trochę pospadały.

Ewentualnie z tego linka za 2metry z inwerterem wynosi jakieś 11,06zł? 


https://s.click.aliexpress.com/e/bBvNzjBL

Edytowane przez -skaler- (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gawronik ja zamawialem u nich. Zamow sobie jeden na zapas po co potem domawiac roznie bywa a cena widze spadla.


http://s.aliexpress.com/ANBrQNBB

Edytowane przez alocet (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team