Skocz do zawartości

Detailingowy FAQ, czyli jak dbać o auta


Mickul

Rekomendowane odpowiedzi

@Koszal Dobrze ;) Ja chociaż ciagnie auto kurz lubie woski z zawartoscia caranauby ;) Jakoś look po nich jest dla mnie lepszy :)

Edytowane przez Malwin41 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

2 tygodniowy Fusso położony na Poorboy's Black Hole. Z założenia miał pożyć tydzień, a tu proszę - produkt szokuje po raz kolejny. ^^,

Jakość 4K.

Edytowane przez Mickul (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2017 at 00:04, Malwin41 napisał:

Nie odczujesz roznicy pomiedzy Fusso do jasnego i ciemnego lakieru. Co do kurzu wszystkie woski na caranubie go przyciagaja.

Ciekawa teoria... to czego zymol, swisswax, polischangel nie przyciągają kurzu ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Namo zmienił(a) tytuł na Detailingowy FAQ, czyli jak dbać o auta
22 godziny temu, LEMUR napisał:

Odnośnie dwóch firm, ktoś coś poleca bardziej? FX Protect B7+B5 vs Nano Ceramic Protect 9H

Dwie lub trzy warstwy Nano Ceramic Protect 9H + na to Soft z Nano i jest mega efekt wizualny, a do tego ochrona lakieru powłoką 9H.

Ja u siebie miałem pierwszą wersję powłoki 9H i tylko jedną warstwę. Docieranie tej pierwszej wersji to była jakaś masakra - dziś to jest podobno bajka. Po roku nie odświeżyłem softem z braku czasu i... żałuję. Teraz czeka mnie mała korekta, ale znowu idę w Nano Ceramic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Mickul masz jakiś patent na biały osad po myciu - jakby kamień w wodzie a nawet na 100% to on :-D. Wpięty byłem pod zmiękczacz w domu to nie było problemu teraz dołożyli mi licznik ogrodowy, który nie przechodzi przez zmiękczacz i jest tragedia. Są jakieś filtry typowo pod myjkę ciśnieniową? Czy w ogóle spotkałeś się z takim czymś? Jakość wód w Dąbrowie Górniczej jest poniżej tragedii... rury wszystkie nowe na posesji - sąsiedzi to samo ahhhhh. Dzięki z góry za odpowiedź ;)

Nie uśmiecha mi się trzeć ścierką po każdym myciu bo to ciężko schodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Enriquez no wiem w domu ponad 3k wywaliłem na zmiękczacz no chyba będę musiał pomęczyć hydraulika by mi całość przerobił... Kurde ta woda to jest tragedia a płacę za nią jak za królewską coś koło 18 zł za m3 ze ściekami :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team