Skocz do zawartości

Zmiana reflektorów zwykłych na Xenon z LED


Ewert

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam pytanie, czy moduł komfortu bcm o numerze 5Q0 937 084 AH obsłuży xenon i spryskiwacze? Już prawie wszystkie graty zebrałem a taki moduł mam w aucie. Jeśli nie to jakie literki będą dobre?

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Podpinam się pod temat.
Zastanawiam się również nad zmianą lamp zwykłych, na xenonowe. Zastanawiam się, czy warto. Znaczy pod kątem kosztów itp, bo jeżeli chodzi o samą jakoś światła -  lampy, to na pewno.

mój samochód to Skoda octavia 2.0 tdi 150 km. z DSG. Lampy mają spryskiwacze ( póki co, tylko denerwują i płyn marnują ). Nie wiem, co jeszcze mam podać. na auto dna, jak sprawdzałem to jest napisane, Poziom wyposażenia LUXURY VERSION, Kod poziomu wyposażenia A8D. Kiedyś już sprawdzałem możliwości wymiany i "coś" tam w necie było. Teraz tak jakby temat znikł. Zastanawiam się, czy to jest aż tak nieopłacalne, że już nikt nie chce tego robić ? czy zwyczajnie teraz to każdy serwis to robi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Robił ktoś ostatnio u siebie lub oferuje wykonanie i może wycenić:

Wersja light - 

- lampy kompletne , poziomowanie, czujnik światła, wyłącznik świateł, gateway w wersji high, AFS, wtyczki i okablowanie.

Octavia MY14, Ambition z Amazing. Kilka lat temu dodany przez @rrobert czujnik zmierzchu i deszczu oraz przełącznik auto, więc to odpada. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2023 o 19:36, bob_best napisał(a):

Robił ktoś ostatnio u siebie lub oferuje wykonanie i może wycenić:

Wersja light - 

- lampy kompletne , poziomowanie, czujnik światła, wyłącznik świateł, gateway w wersji high, AFS, wtyczki i okablowanie.

Octavia MY14, Ambition z Amazing. Kilka lat temu dodany przez @rrobert czujnik zmierzchu i deszczu oraz przełącznik auto, więc to odpada. 

 

 

 

chcesz założyc xenony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team