Skocz do zawartości

Octavia kombi czy liftback?


Lukicrx

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie osobiście bardziej podoba się kombi, ale mam liftbacka bo akurat pasujący mi był dostępny od razu :)

Jedna rzecz jeszcze z kombi - chora różnica w cenie. Przy wyprzedaży rocznika kombi było droższe od liftbacka o 8.000,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lukicrx nie jesteś jedyny, liftbacka w ogóle nie brałem pod uwagę bo profil/ linię ma jakąś dziwną, liftbackowcy nie obraźcie się ale czasem jak patrzę na liftbacka z profilu to mi się thalia przypomina z tym mega szerokim słupkiem C:-D 

kombi jest bardziej zwarte i konkretne ... i bardziej cichociemne ;-)

jak bierzesz Superba to też w kombi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lukicrx bierz Superba kombi Sportline + DSG + 280 KM + 4x4 :) Za cenę do 200k na tą chwile nie widzę konkurencji ;) Jeszcze możesz oblookać np A4 Allroad z 2.0 TSI (252KM) z quattro i S-tronikiem. Pamiętam, że nową na placu (zerowy przebieg)  z wyprzedaży rocznika za troszku ponad 230k, sprzedawca chciał mi puścić za 195k (czyli w cenie podstawy + całe koła zimowe o wartości 8k w gratisie). Także auta w klasie tzw "premium" można wyhaczyć w "rozsądnej cenie".... No i wiadomo Kombi, jak są dzieci to inna buda nie wchodzi w gre. Zawsze będzie miejsca brakowało (oraz możliwośći załadunku po dach). Moje next auto bankowo będzie kombi :)

Edytowane przez bolo81 (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Forumowicze, witam Was w 1 poście i podpytam bo stoję przed dylematem Kombi vs Liftback.
Do auta (do bagaznika) ma wejść rower szosowy, podróżujemy zwykle w trójkę 

Zmieści się bez zbędnych ceregieli ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BraWo IMAG0864.jpg

Rower  21" na 27.5 . Jak chce podróżować w 4-y osoby to zdejmuje tylne koło i mieści się na stojąco bez składania foteli :)

Edytowane przez surf (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKI, Panowie za sugestie i zdjecie :)

konfiguruje (na razie na kartce) VRS 245, która już niebawem będzie dostępna na stronie w konfiguratorze. Będę wracał tu po rady i posiłkował się też waszymi wpisami :)

Pozdrawiam

Edytowane przez BraWo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zmieściłem do O2 na wyjazd dwutygodniowy w cztery osoby z pontonem 4,2m bez większego problemu, dla mnie kombi to tylko dodatkowy pakiet plastiku do wydawania różnych zbędnych odgłosów, a za to dopłacać jeszcze?  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, majkel123 napisał:

Ja się zmieściłem do O2 na wyjazd dwutygodniowy w cztery osoby z pontonem 4,2m bez większego problemu, dla mnie kombi to tylko dodatkowy pakiet plastiku do wydawania różnych zbędnych odgłosów, a za to dopłacać jeszcze?  

Dlatego ja po raz trzeci wybrałem liftbacka :-)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team